Asi jste si všimli, že po delší době tady na blogu zase pravidelně přibývají články a my musíme říct, že nás to blogování začíná opět víc a víc bavit. Tak jsme se rozhodly, že zkusíme dokumentovat a sdílet s vámi naše běžné dny i tady na blogu, nejenom ve vlogu, nebo na insta stories.

Včera jsme se celý den skoro nezastavily. Hned ráno jsme se sešly abychom natočily video o knížkách, které vyjde v sobotu, a potom jsme vyrazily do showroomu Roxy. S Roxy máme už pár let spolupráci a musíme říct, že to je naše opravdu vysněná značka. Vždy si můžeme vybrat pár kousků na léto a na zimu a nikdy se nemůžeme rozhodnout, co si vzít, protože se nám samozřejmě líbí úplně všechno.

Ani tentokrát tomu nebylo jinak.


V showroomu jsme se potkaly i s Natálkou a už začaly plánovat nějaký výlet na hory, abychom to oblečení taky provětraly!


No a nevybíraly jsme samozřejmě kousky jen pro nás. Vybraly jsme i celý set pro vás, do našeho vánočního adventního kalednáře. Takže se máte rozhodně na co těšit!


Z Roxy jsme se přesunuly do Hubu, chvilku jsme vyřizovaly emaily a ty nejdůležitější pracovní věci a pak jsme prolezly všechny možné weby s nábytkem a poukládaly si inspiraci pro naší novou kancelář.


Natočily jsme nový podcast na příští týden...


... a já jsem se pak ještě s kamarádkou stavila na křtu nového e-booku o plánování svateb od holek z Yes & Yes. Jestli holky ještě neznáte, určitě se mrkněte na jejich práci. Mají to nejlepší oko pro skládání dekorací a organizaci čehokoli obecně. E-book "My" bude dneska večer ke koupi a ke stažení na jejich stránkách a já už se nemůžu dočkat, až si ho prohlédnu, přečtu, inspiruju se a zase se trochu víc pustím do plánování té naší svatby.


Po akci jsme se ještě přesunuly k Verče domů, udělaly si tvarohovou pizzu...


...a zkoušely si svatební šaty, které jsme si objednaly na Asosu. Byly to první šaty, které jsem si zkoušela a musím říct, že se mi vážně moc líbily. Ale těším se, že se během listopadu podívám i do svatebních salonů a studií a vyzkouším si ještě další.


Dneska za sebou máme celý den v Hornbachu a Ikee, tak o tom zase třeba příště!

4 komentáře

 1. Krásný článek!:)

  OdpovědětVymazat
 2. Opět super článek �� Moc ráda takhle čtu i o vašich běžných dnech!�� co se týče lyžařské výbavy od Roxy, tak ta je vždy prostě top!

  OdpovědětVymazat
 3. Doufám, že mi to nikde neuniklo, ale Luci, zajímalo by mě, jestli chceš podle tradice dodržovat to, že nastávající manžel nesmí šaty až do dne svatby vidět?

  OdpovědětVymazat
 4. Je to velice povedený článek. Fotky jsou také super.

  OdpovědětVymazat