Každý rok má krásnou vánoční kolekci IKEA. Najdete v ní vánoční dekorace, balící papíry a krabičky a také pár produktů hozených do vánočního kabátku - například tuhle konvici na kávu či čaj, ale v tmavě červené barvě. Ta mě mimochodem zatím provází každým prosincovým dnem - čajíčkuju po litrech! 


Letos jsme tam vybraly i krásné balící papíry, které mají originální design, který ale není kýčovitý, což se - přiznejme si to - shání poměrně těžko! Už jsem do nich pár prvních dárků balila a mám z nich velkou radost.


V dnešní soutěži můžou vyhrát rovnou tři z vás! IKEA si pro vás připravila balíček obsahující: balící papír, červený běhoun na stůl, sváteční červenou skleničku na víno a tu boží červenou konvici. Pro účast nám do komentářů napište, jestli si doma vytváříte nějaké vánoční dekorace. Připojte svůj e-mail.


Výherci: terihavl, anna03, lucienne.st

1 332 komentářů

 1. U nás doma bývá stromeček u mě v pokoji, protože je tam na něj nejvíc místa, takže to je pro mě hlavní dekorace přímo v pokoji :D :)
  ivushka.hnizdova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. U nás máme stromeček v obývacím pokoji, největší pokoj v domě a také ještě ta klasická výzdoba. (věnce na dveře....)
  anetakubik.mail@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Vytvářím - každý rok minimálně jeden adventní věnec, někdy i věnec na dveře a letos budeme mít kvůli malé i stromeček, takže tvoříme dekorace na něj. Jen kdyby měl člověk víc času - to by se tvořilo ještě víc.
  email: klara.budkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Vytvářím adventní věnec, krom toho i balení dárků je jedno velké vytváření a zdobení. :)
  bartovaaa3@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Já si z upečených pernícků dělám ozdoby na stromeček.
  Email: sara.kodouskova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. Letos jsem na Erasmu, takže se těším, že na Štědrý den alespoň nastrojím stromek 😍.

  ana.marencakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. U nás je plno dekorací, hlavně teda vánočních skřítků, na těch mamka ujíždí!
  krista.slivka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Každý rok věnce. Na stůl a dveře. Samozřejmě stromek a světýlka nesmí chybět.
  caroline.trpg@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Máme stromeček,svíčky,světylka,myslím,že to uplně tačí,,,petra.josefiova@seznan.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Každý rok něco vyrábíme.😊Samozřejmě je to adventní věnec a nějaký hezký věnec na dveře. Letos jsme dokonce vyráběli i ozdoby na stromeček z filcu. A jelikož byl na to čas, tak máme i vyráběné adventní kalendáře. Nějaké dekorace vyrábět ještě plánujeme a potom samozřejmě nesmí chybět nějaký ten svícen na štědrovečerní stůl.
  travnikova03@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Mám zimní Porigami, ale nevytvářím.
  jakub.vanek(zavináč)fremy.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Vánoce miluju a to včetně dekorací v bytě... Vše si v zdobíme už na první adventní neděli, abychom si tu kouzelnou a útulnou atmosféru pěkně užili...

  OdpovědětVymazat
 13. Pokoj si zdobíme světýlky a každý rok k tomu vytvářím různé dekorace. Letos jsem malovala vánoční obrázky a už se nemůžu dočkat na zdobení stromečku.
  raduskacoufalova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Přes advent máme doma vyráběný adventní věnec. Stromeček zdobíme těsně před Štědrým dnem, také vytáhneme malý Betlém z kukuřičného šustí a ozdobíme obývací pokoj jmelím a jehličnatými větvičkami. :)
  venclova.tete@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Ahojte, moc to nepreháňajme mame takú klasiku: stromček, svetielka a podobne ☺️
  ondovalexandra8@gmai.com

  OdpovědětVymazat
 16. Každý rok něco malého vytvoříme, nějaké větvičky a světýlka.


  stepanka.cvrkalova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Ahoj nám samozřejmě nesmí chybět na stole adventní věnec letos máme celkem hodně vánočních světýlek a různých dekorací a já mám v pokoji malý vánoční stromeček.juliekrusberska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Přiznám se, že většinu vánočních dekorací nevytvářím sama, co však jo, tak je adventní věnec. Občas taky nadekoruji jednoduše jehličí do vázy. A na co nesmím zapomenout, tak každý rok vytahuji mnou vyráběný keramický betlém, ale ten nepočítám mezi dekorace, které vytvářím každý rok, ten mám už od svých školních let.

  a.novotna10@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. My máme v každém okně nějakou vánoční světelnou dekoraci:)
  veronika.koldinska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 20. Ahoj, doma dělám samozřejmě adventní věnec, svému klukovi i adventní kalendář, ale z klasické výzdoby u nás jedou hlavně přírodniny (různé svícny atd) + hooodně světýlek! stichoval@email.cz

  OdpovědětVymazat
 21. My sušíme pomeranče a jablíčka na stromek a různě po domě��
  vplevakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Vánoční řetězy, dekorační láhve a nějaké ozdoby na stromeček
  klara.cermakova4@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 23. Ahoj, my jsme se s mamkou letos poprvé pustily do výroby adventního věnce a jsem na nás hrdá...povedl se parádně, což jsme teda vůbec nečekaly. 😄🎄❤️ Kromě adventního věnce u nás nesmí chybět vánoční růže a spooousta světýlek a voňavých svíček!
  Hezký advent ❤️

  izabela.sevcikova17@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Každý rok si samy s dcerami tvoříme adventní věnce i věnec na stůl, papírové hvězdy do oken a různé svícínky. Miluji Vánoce a vše co k nim patří. linda.merkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 25. Žádný rok nesmí chybět mnou vyrobený adventni věnec, jehož výroba začne už sběrem větviček, které dál využiji a dozdobím ve váze a na dveřích.
  cerovska.petra@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Tak stoprocentně věnec na dveře, za okna ozdobený truhlíky a jinak stromeček a vánoční ozdoba na záclonách.
  beren.veren@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 27. Velké srdce ze světýlek. A celkově světýlka všude možně...
  Tyntynka10@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Nemám ráda, když je moc dekorací...ale pár jich mám. Většinou nějaké šišky, jmelí a další přírodniny. Vyrábím si třeba věnec nebo svíčky :) stejskalovalinda@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 29. Vyrábíme adventní věnec,věnec na dveře,vánoční růže a nesmí chybět vánoční světýlka v oknech a zapálena svíčka🎄🕯a mnoho dalších dekorací.
  Vánoce jsou kouzelné svátky.

  Sarka.abrahamova97@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Jelikož jsem student a Vánoce trávím u rodičů, byt ve kterém bydlím nevyzdobuji, maximálně si tam vozím adventní věnec a hodně svíček. A jakmile mám chvíli mezi zkouškami, dělám lehčí cukroví, perníčky a tím krásně provoním celý byt. :)
  deniinavratilova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 31. Ahojte holky :) každý rok vyrábame s maminou adventný veniec a ikebany z čečiny. Tento rok iba virtuálne kedže sa nepodarilo zatiaľ stretnúť 🥺🎄 zitna.michala@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 32. Ahoj holky, náš byteček zdobí mnou vyráběný adventní věnec a letos jsem dokonce pro přítele přichystala vlastnoručně vyráběný adventní kalendář :) a zítra se chytám zdobit stromeček :)
  M199kro@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 33. Každoročně si vytváříme i s manželem adventní věnec, vystřihujeme sněhové vločky z papíru a letos jsem z přírodnin vyrobila i ozdoby na stromeček a závěsnou dekorací na okno. Tvoření a dekorování mne moc baví, obzvláště před vánoční svátky :)

  horova.b93@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 34. Vytvářím adventní věnec a závěsné dekorace.
  michalka.s@email.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Většinou vyrábíme takové zápichy z mandarinkových nebo pomerančových slupek. Tento rok jsme také dělali takovou přírodní vánoční ozdobu z větví a jehličí před dům.☺️ (m.blahova00@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 36. Hlavně všude hodně světýlek a tento rok i vlastní vánoční kalendář 😍
  springlova.veronika@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 37. Každý rok vyrábíme adventní věnec a jiné dekorace z větviček:-)
  mackovaleona@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 38. Každý rok zdobíme vánoční stromeček a dělám adventní věnce a samozřejmě nesmí chybět svetilka hodně a všude :) j.jasickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 39. Nic moc doma nevytvarim. Jsem na to dost tele 😂
  @em.dvorakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 40. Vyráběla jsem adventní věnec, zdobíme stromeček, do váz dáváme jehličnaté větvičk a balím dárky ale že bych vyráběla ozdoby na stromeček to nevyrábím.

  OdpovědětVymazat
 41. Vyrábíme doma adventní věnec a hlavně jako dekorace nesmí chybět spousta světýlek.
  eliska.kotyzova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 42. Doma mám adventní věnec, věnec na dveřích, dekorační košíčky s jehličím a baňkami, spoustu světýlek v domě i na zahradě.
  michaelabartunkova91@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 43. zrovna dneska jsme zdobili stromeček a máme velký adventní věnec na stole. taky různé malé ozdobičky různě po bytě a na vchodových dveřích malý věneček.
  kcizkova@gymtrebon.cz

  OdpovědětVymazat
 44. My si každý rok vytvárame vlastné ozdoby na stromček, sušíme ovocie, dávame naň rôzne šišky a hačkované ozdoby aj radi zdobíme čečinu alebo vyrábame sviečky zo skupiniek z orechov.
  terka.berkyova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 45. Určitě je to adventní věnec, dekorace všech možných druhu, zdobíme vánoční stromek a já osobně si i ujizdim na kreativním balením darecku. 😁❤️🎁


  evakrocova9@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 46. Každý rok vytvářím adventní věnec a věnec na dveře �� letos to bylo náročný jelikož ohnout se přes obří těhotenské bříško je celkem fuška �� Ještě musím stihnout zabalit dárečky ať má manžel připraveno a pak už jen čekat než se nám ten nejkrásnější dáreček narodí ❤️

  OdpovědětVymazat
 47. - zdobení vánočního stromečku
  - výroba adventního věnce
  - před par lety jsem synovi ušila kapsičkový adventní kalendář, takže ten mu vždy rozvěsím v pokojíčku na stěnu
  - a balení dárků je samozřejmě na mě, ale dělám to ráda :) je to pro mě takový jiný typ relaxu :D
  lucie.hajdy@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 48. Adventní věnec nesmí nikdy chybět.Potom samozřejmě vánoční stromeček a taky spoustu svíček a různých světýlek:-) email monikagabrielova.mg@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 49. Vyzdobíme si celý domek,světýlka si dáme ven i dovnitř��dětem dělám adventni kalendář a vánoční stromeček ��zdobime všichni.5026@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 50. Já Vánoční dekorace spíše kupuji než vyrábím, protože na vyrábění nemám moc času asi talent 😁
  Ale výzdoba nesmí nikdy chybět, hlavně stromeček, světýlka a plno svíček 🙈elarysova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 51. Adventní věnec, věnec na vchodové dveře.petasolo@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 52. Já si toho nevyrábím moc, ale každý rok si dělám adventní věnec. Mám z něj vždycky radost a je podle mojich představ. anettpokorna@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 53. Vánoce neslavím, takže nic nevytvářím a žádné dekorace nemám :D
  theia.gab@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. Každý rok vyrábím adventní věnec a věnec na dveře. Peskova.ivet@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 55. Doma si vytvárame vianočné ozdoby na stromček, adventný veniec a veniec na dvere :). lauravidiecanova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 56. Nevytvářím, protože na to nemám dost šikovné ruce 🙈🙈
  Můj email je martina.prusova.89@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 57. Letos jsem to vzdala. Poprvé bydlím sama. Co miluju, je balení dárků. Největší relax a radost pro mě :) To jsem si užila, koupila si maličkou vánoční hvězdu a to mi úplně stačí. Nějak jsem si těch tradic a dekorování v dětsví užila až až :D anna.smejkalova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Každoročně vyrábíme doma adventní věnec, ale jelikož nejsem moc kreativní jinak využíváme koupené dekorace (polepy do oken, věnec na dveře, spoustu světýlek a perníková chaloupka od potencionální tchýně ☺️, za kterou moc děkuji). Vánoční stromeček a betlém až na Štědrý den.
  kajulkasis@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 59. Ahoj, každý rok si vytvářím adventní věnec 🙂. mates.krh@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 60. Tvořím adventní věnec a s mými dětmi spoustu dalších drobností jako papírové vločky, papírový řetěz. Nezapomínáme i na zvířátka v lese, kterým tvoříme řetěz z jablíček, který pak věsíme na strom v lese.
  lea.strnadelova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 61. nejkrásnější dekorace je vždycky nazdobený vánoční stromeček a zabalené dárky
  alzbeta.eremiasova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 62. Ano, spustu vánočních dekorací a světýlka na domě máme.
  kernerovaa@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 63. Ano, vánoční dekorace mám moc rada. Speciálně letos,jsem si na ni dala záležet, když už je situvace jaká je.

  OdpovědětVymazat
 64. Každý rok vytváříme adventní věnec, ke štědrovečerní večeři připravujeme dekorace z ubrousků.

  terihavl@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 65. Moc ráda vytvářím vánoční dekorace, ať už ty co najdu na internetu nebo ty co si vymyslím. Přidává mi to vánoční náladu,teda když se mi to povede a nejsem naštvaná, že to vypadá otřesně. ☺️
  terka.mecirova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 66. Každý rok jsem zatím aspoň něco malého vyrobila, bohužel jsem ale letos v maturitním ročníku, k tomu covid a všechno možné dohromady, takže nemám jedinou volnou chvíli. Neskutečně nás ženou. Zbyl čas jen na světýlka.
  tygrice11@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 67. Každý rok. Vánoční věnec na dveře, adventní věnec, truhlíky za okno,letos máme i skřítka že smrkových větví. Každý rok máme něco nového💕❄️☃️ veronika.kaderova@gnj.cz

  OdpovědětVymazat
 68. Protože pořád něco Kuřim,dekorace jsou pro mě skoro povinnosti a to velmi milou. Nejraději vyrábím adventní věnce,dekorace do bytu,na stůl či na hroby. Fakt si to neskutečně užívám!

  terinka.pechova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 69. Každý rok si říkám, že si musím vytvořit vánoční dekoraci, ale moc se mi to nedaří. Třeba to letos ještě hecnu :D
  A.habrnalova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 70. Vyrábím vánoční věnec na dveře a adventní věnec na stůl 🙏❄️
  barborabenes@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 71. Já mám vánoční dekorace ráda. Letos jsem je tedy kvůli synovi zredukovala pouze na věnec na dveře a vánoční stromeček. Jinak samozřejmě nesmí chybět adventní věnec a zapálené svíčky s vánoční vůní. Také by se mi někdy líbilo trochu osvětlit světýlky náš dům 🙂
  lu.hornychova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 72. Adventní věnec a nějaké dekorace do bytu, nejradši mám minimalistické🥰
  E-mail: moponipikama@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 73. U nás doma jsou Vánoce nejkrásnější svátky v roce, a proto nesmí chybět výzdoba. Začátkem prosince ozdobíme stromy před domem světýlky, uděláme adventní věnec a věnec na dveře, vytáhneme skleněné velké baňky, do kterých se dávají svíčky, a potom krásně svítí a 23. prosince večer ozdobíme vánoční stromeček����. Vánoce jsou ty nejkrásnější svátky v roce, a proto by jsme si je měli všichni v klidu užívat a být s těmi, které máme rádi, protože nikdy nevíme co bude za rok☺️
  luca.mikulica@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 74. Ano, my si doma každý rok vyrábíme adventní věnec a věnec na dveře.
  stepankavosicka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 75. Světýlka, stromeček s Vánoční svíčky nikdy nesmí chybět.
  Mail: jelinkovadenisa.prace@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 76. Každoročně vyrábím adventní věnec a samozřejmě nesmí chybět den před Štědrým dnem zdobení vánočního stromečku.
  janinanemergutova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 77. Doma vyrábíme každý rok adventní věnec a věnec na dveře
  veronikakrcalova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 78. Hodně používám jako dekorace světýlka a různé dekorace s jeleny, jako třeba lucerna nebo stojan na svíčku.
  nmarusakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 79. U nás doma si každý rok vyrábame adventný veniec, ale tiež aj ozdoby na dvere a stromček. Samozrejme svetielka na domčeku nesmú chýbať. :)
  Silviavra500@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 80. Kromě výzdoby celého bytu a zahrady vytváříme občas i adventní věnec. Někdy ale je lepší ho koupit 😇 nemám dar umělce a není to tak hezké doma to vytvářet🙈
  lucianna@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 81. Dobré ráno:)
  Já každý rok vytvářím adventní věnce pro rodinu i pro sebe a taky dekorace na vchodové dveře. A druhým takovým tvořivým projektem je pak právě balení dárků, to si ráda vyhraju a zkouším nové způsoby jak zabalit i nezabalitelné :)
  veronika.mosat@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 82. Jako dekorace používám hlavně světýlka, který si pověsím po celém pokoji 🤍 jako malá, jsem vždycky vyráběla s maminkou, nebo spíš malovala, vlastní vánoční samolepky na okna 🤍✨

  ajka.fuksova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 83. Letos jsem poprvé dělala Adventní věnec a našim se tak líbil, že jsem dělala pak i jim :D takže myslím, že se z toho stane tradice :D
  veronika.nikas@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 84. Každý rok si vyrábím adventní svícen a jeden rok jsem upekla perníčky na stromeček,bylo to moc povedené😊

  OdpovědětVymazat
 85. Vánoční dekorace sice máme, ale nic moc doma nevytváříme. Jediné, co vytváříme je betlém z perníku, jinak máme vánoční světýlka, hvězdu, stromeček a adventní svíce.
  Dzarska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 86. Krásné ráno. Vytvářím si dekorace, materiál na ně si sbírám už od léta při procházkách po přírodě a pak vytváříme dekorace i dárečky k Vánocům s dcerkami. Škoda, že Vám nemůžu poslat fotku, letos jsem vyráběly vánoční skřítky, se kterými jsme vyzdobily byt a máme je i jako dárečky pro kamarády, každý je naprostý originál, jsou s borových šišek. Moc ráda vytvářím dekorace za okno s větviček, jmelí, jsem pak na své dílo pyšná a cítím se krásně vánočně, svátečně. Ale co se mi skutečně nelíbí je když něčí dům připomíná Disneyland - spousta nevkusných blikající světel, několik Santů lezoucích do okna - to se mi opravdu nelíbí, proto si své dekorace vytvářím sama tak jak se to líbí mě i mojí rodině. sipeji@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 87. Letos jsem si vytvořila jen adventní věnec a malou vyzdobu v bytě, zatím se maximálně venuju dodělání zkoušek, aby mimouš prišel, až to budu mít v klidu dodělaný. honzejkova11@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 88. Mamce přijde všechno kýčovitý a zbytečný, takže máme jen umělej stromeček, kterej každej rok už ozdobenej snesem z půdy. Ale já Vánoce a hlavně světýlka miluju, takže se s výzdobou vyřadím alespoň u přítele. Moje letošní dekorace je polička s vatou na světýlkách, ve které stojí sob. annkrutkova000@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 89. Máme doma hodně ručně vyráběných ozdom mamku to baví tak máme kazdej rok i jiné. A já ji samozřejmě asistuji☺️
  Zancahor@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 90. Ahoj holky,
  já doma vytvářím adventní věnce a papírové vločky do oken.
  Většinou jsem dělala vlastní balicí papír potiskntý různými materiály. Každý rok se snažím přijít na další možnosti ekologického balení. Letos balím dárky do stránek starých
  nepoužitelných knih, které už jsou třeba částečně zničené. Vypadá to moc hezky s motouzem místo plastových stuh.
  Přeji krásné Vánoce
  zuzanahajkova007@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 91. Máme domácí adventní věnec a stromeček zdobíme těsně před Štědrým dnem. Hodně i vytahujeme staré dekorace, které jsme dělali jako děti. Já teď zkouším uhackovat různé ornamenty na stromek. 😊
  anetkacikrlova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 92. Doma si vytvárame vianočný veniec, živý a pomocou tavnej pistole zdobíme roznymi ornamentami. Vytvárame taktiež ozdoby na okna, parapety a niečo malinké na stol.
  julia1ilkova2@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 93. Ahoj, s mamkou tvoříme svícínky a věnce.
  adelkaprovaznikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 94. Každý rok zdobím stromeček, vyrábím adventní věnec, větev na dveře a další nazdobené větvičky do bytu jako dekoraci:) FortovaV@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 95. Zdobime stôl, okná, dvere, staviame stromček. mcepcek1(zavinac)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 96. Já to miluji, když přijde čas na to vyměnit podzimní výzdobu za vánoční.Tento rok jsem se rozhodla že si žádné dekorace kupovat nebudu a udělám si je sama. Takže sem začala dělat věnec na dveře a jeden na stůl se svíčkami. A nakonec mě to tak chytlo že jsem udělala věnce pro celou rodinu :D Je to neuvěřitelný relax, a hlavně ten pocit že člověk dělá něco pro svoje blízké :) A když mi zbyde nějaká ta větvička tak je ráda přidávám na vánoční dárky je to něco netradičního a spoustě členů rodiny se to líbí :) Michaela.surovkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 97. Vyrábím 3 adventní věnce nám a babičkám a spoustu dalších dekorací
  sarkakucerova.76@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 98. Ahooj,vianočne ozdoby na stromček
  alzbeta.kaceriakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 99. Vyrábíme adventní věnec do obýváku na stůl, adventní věnec do kuchyně na stůl a věnec na dveře. Zdobíme stromeček, celý dům ozdobíme různými dekoracemi.  @lucipudilova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 100. Dobrý den
  My doma vytváříme ozdobené květináče na okna z větviček a lesních plodů. Také dáváme větvičky na každé dveře v domě obávané stuhou .A někdy vyrábíme i ozdoby na stromeček .A když není sníh tak i sněhuláka z dřevěných kol .
  Hezký den .
  blahova.simonka310@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 101. Ahoj, my každoročně vyrábíme adventní věnec. bara.vo@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 102. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 103. S mamkou vyrábíme adventní věnec a věnec na dveře:)
  michaela.pikhartova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 104. Jelikož bydlíme jen s bráchou tak výzdobu moc neřešíme jediné, co máme je perníková chaloupka, co se mi povedla vyrobit a ještě malý vánoční stromeček z krystalů soly, které vykrystalizovaly na papírovém stromečku. A pak se uvidí jakou budeme mít náladu, když nastane vánoční nálada tak třeba ještě dáváme světýlka. Za to mě sestřičky mají vánoční výzdobu všude a hlavně každá si děla v pokojíček svojí. A u nich máme i vánoční stromeček.

  anicka.bubla@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 105. Ano, vytváříme ❤️ stromeček zdobíme sice až 23.,ale máme živý adventní věnec, na okně svicinek také z větviček, takže to u nás krásně voní, dále máme všude svíčky, zimní vločky na oknech, vánoční hvězdu a vyrobené hvězdy na záclony 😍😍 email je EliKratka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 106. Zdobime stromeček,jmelí do dveří, vánoční nálepky do oken, adventní věnec a všude plno svíček
  papackovamarketa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 107. Stromeček, adventní věnec, všude hromada světýlek a svíček... Bez toho by nebyly vánoce...
  Gabigirl(zavináč)seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 108. letos jsem si vyráběla ozdoby z keramiky na stromeček a adventní svícen z perníku :) mvavrlova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 109. Ahoj, dekorování mě baví, takže každý rok vytvářím adventní věnec a věnec na dveře, plus světýlka, baňky a samozřejmě na Štědrý den zdobíme vánoční stromeček. dominika.krauseova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 110. Každý rok s mamkou vytváříme adventní věnec a věnec na dveře. Minulý rok jsem i vytvářela dekorace na dárky jako například sušila pomeranče, které jsem poté navazovala na stuhu. bara.dudacek@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 111. Vytvořila jsem adventní věnec polepený kávovými zrníčky a ozdoby na stromek s tematikou Harry Potter.
  katus.ri@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 112. Mamča sa každý rok postará o vianočnú náladu vyzdobením bytu ikebanami, ktoré sama vyrobí, veľa sviečok, svetlielok a čerešničkou na torte je samozrejme veľký vianočný stromček :)

  kristina.sidorova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 113. Ahoj :) každý rok mě chytne posedlost Vánoci a takové malé "dílničku" nesmí chybět. Vyrábíme věnce, vázy s větvičkami, malé stromečky do květináčů na okno (pak se samozřejmě zdobí i ten velký :) ), zdobí se svíčky, z vaty se dělá napodobenina sněhu na parapet a samozřejmě pak i světýlka visí všude, kde se dá ❤️ taky někdy děláme perníkové stromečky a chaloupku, ale to jsme letos nestihli..
  simovalidka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 114. My máme vždycky stromeček, velkou dekoraci je i vyzdobeny stůl v kuchyni a nikde nesmí chybět světýlka
  tvrdaanetka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 115. U nás doma zatím máme jen adventní věnec jako dekoraci 😅, který jsme ale tento rok úplně sami vyráběli a dokonce nasbírali na něj sami větvičky... Jinak potom třeba na stromečku máme plno vlastnoručně vyrobených ozdob. Ale moc vánoční dekoraci neřešíme...
  emulenka1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 116. Dekorace netvořím bohužel nejsem moc kreativní :d. Ale byt vyzdobený je :) e-mail: k.korberova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 117. My s manželem ještě bydlíme u rodičů, kteří mají vždy velký stromeček v obýváku, ale my si každý rok dáme malinký stromeček k nám do ložnice, abychom měli vánoční atmosféru i u nás :)) Nic roztomilejšího jsem neviděla :D Letos si to musím užít, protože příští rok už budeme snad ve vlastním <3
  aneta.svihalkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 118. Naší hlavní dekorací je stromeček, a když je před Vánocema čas, mamka vytvoří věnec na dveře, nebo adventní věnec na stůl :)
  rusinovaklara@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 119. My hlavně zdobíme perníčky a zdobíme stromeček, máme světýlka a ruzne dekorace po dome miskovaasabina@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 120. Moje máma nemá ráda svátky nebo je aspoň neslaví v tom smyslu že by jsme měly výzdobu. Jediné co máme je mnou vyrobený adventní věnec s bílými svíčkami, skořicí a sušenými pomeranči, skořicová svíčka a 6 andílků na naší malé "palmě" (nevím co to je :))
  zuzanarubasova@post.cz

  OdpovědětVymazat
 121. Adventni venec na stul a venec na dvere, vlocky na okno, pranicka a ruzne dalsi dekorace, co vytvarime se synem :) kunovska.radka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 122. Ahoj holky! My doma každý rok vytváříme adventní věnec!
  @emma.zajicova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 123. Kždý rok dělám košíky z větví a vánočními dekoracemi sobě na stůl a kamarádkám. Letos mě to nebaví, udělala jsem jen sobě, abych věděla, že budou vánoce, ale je to letos nějak ubohé. Vánoce nic nepřipomíná. mor.sa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 124. Každý rok dělám 3 adventní věnce a po domě máme různé dekorace a světýlka��

  martina1.koderova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 125. Ahoj holky. No jasně, dekorace si vyrábím sama doma a teď navíc s vydatnou pomocí mých malých synečků. :-) No a každý rok děláváme adventní věnec, svícny, zimní truhlíky a ručně vystříhávané ozdůbky na okna a stromeček.
  alena.oskerova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 126. Spousta svíček a vonných vosků. Pro sebe a pro kamarádky vyrábím vánoční svícen do porcelánových hrníčků. marpokorna@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 127. Každý rok se snažím vyzdobit si vánočně byt, letos jsem vyvěsila světýlka a vyrobila věnec na dveře.
  misa.hruskova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 128. U nás doma je jako vždy živý ozdobený stromeček a většinou si vyrábíme adventní věnce či věnce na pověšení. Vánoční výzdoba je samozřejmost!
  adipavlik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 129. U nás doma si taky vyrábíme adventní věnec na stůl, věnec na dveře, truhlíky do zahrady a vánoční přáníčka 🎄
  petulafrydrychova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 130. Vytvářím adventní věnec, peču cukroví a zdobime stromeček :)
  aneta.cihova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 131. Ahojte,vyrábam ikebanu z čečiny a šišiek, adventné vence, stromček.
  slavka.kotrikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 132. Ano dekoraci si vytvářím většinou sama..jako malý dáreček i pro ostatní jsem třeba dělala hvězdičky z korálků
  erarigi@email.cz

  OdpovědětVymazat
 133. Ahooj :)

  K našim Vánocům neodmyslitelně patří stromeček a světýlka po celém bytě, bez toho by Vánoce nemohly být :)

  Každoročně také s mamkou v sobotu, před první adventní nedělí vyrábíme vlastní adventní věnce/svícny. Máme to jako takový náš rituál, během kterého zahájíme adventní čas.

  Nesmí chybět také jmelí, hvězda na dveřích do bytu a vánoční svíčky, které vytvoří nádhernou atmosféru.

  megislan@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 134. Máme námi vyrobeny adventní věnec a kalendář. A venku svetylka :) ivavankova95@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 135. Jednoznacne zdobim 👌 bez vyzdoby si to nedokazem predstavit 🤗😉 tento rok som tvorila konkretne adventy veniec aj veniec na dvere zo zivej ceciny 🎄
  petronela2252@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 136. My doma sušíme kolečka citronů a pomerančů, které dáváme na stromeček. Když se pověsí před žárovičky světýlek, vypadá to krásně :) Jinak děláme ještě adventní věnec se sestrou. která je ještě malá, takže to vždycky dopadne všelijak :D ale tak, hlavní je, že je spokojená. Jinak dáváme přednost spíš těm kupovaným :)
  113932@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 137. Dobré ráno, u nás spíš dekorujeme jídlem. :-D vytváříme hodně různých dobrot, některé z nich i na stromeček. Dveře nazdobíme většinou jmelím a balkon omotáme světýlky. :-)
  katerina.vozaryova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 138. U nás doma je vánoční dekorace v plném proudu už od konce listopadu. Nejvice6mame výzdobenou kuchyň a obývák kde máme světýlka, různé ozdoby, zdobené tácy a adventní věnce.
  hromsilva@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 139. Každý rok vyrábíme s neteřemi adventní věnec a věnec na dveře. jana.schleissova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 140. My máme letos trochu improvizované vánoce, protože rekonstruujeme dům a mezitím bydlíme u bratra. :) Stromeček ale určitě mít budeme, akorát už se těším na příští vánoce v novém domečku <3
  pinterova.denisa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 141. Dobré ráno, s dcerou vyrábíme různé zimní i vánoční dekorace v podstatě během celého prosince 🙂
  Barboraa.hruskova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 142. Už od mala u nás byla tradice vytřihování sněhových vloček - lepení vloček na okono. V této tradici pokračuju, i když už bydlím s přítelem, tento rok jsem si i dala práci s červenýma sobama :D

  horakovahanka44@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 143. Vytvářím adventní věnec a věnec na dveře :)
  karolina-sediva@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 144. Každý rok zdobíme stromeček a věsíme věnce na dveře, tento tok jsme se rozhodli ozdobit zahradu krásnými světýlky.
  market.matous@email.cz

  OdpovědětVymazat
 145. Ano každý rok sa snažím náš domov zútulniť a vydekorovať. Čím viac svetielok tým lepšie. Vytvorila som si aj vlastný adventný veniec :)
  tkacovaromana@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 146. Každoročně děláme adventní věnec a výzdobu vchodových dveří.
  MartinJakub@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 147. Tenhle rok mi to tak uteklo, že jsem nic moc vyrobit nestihla, ale stále mám v plánu vyrobit takové velké hvězdy z papírových sáčků na svačiny. adrianaratajova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 148. kazdy rok vytvarim prirodni dekorace - vence ci nejake svicny😌🌸
  email: adelkakam@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 149. Nejsem tedy úplně někdo, kdo nějak extra dekoruje ale nádech vánoc v mém pokoji nikdy nepřijde na škodu. Každý rok si ovšem vyrábím vlastní věnec do pokoje, akorát jsem tenhle roku úplně nevychytal jehličí, které neopadává :)

  vilem.rican@gmail.com

  http://www.clair-cafe.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 150. Tento rok som nestihla ale inak každý rok vyrábam prírodný adventný veniec. Ale vynahradila som si to zdobením vianočného stromčeka, ktorý už doma máme :)
  janka.durackova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 151. Vytvářela jsem adventní věnec a věnec na dveře. Vyráběla jsem i další vánoční dekorace jako ozdobené svíčky a ozdoby na stromeček z vystřihovánek a vlašské skořápky.
  Kaimisa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 152. Ja mám postavený vianočný stromček priamo v izbe, ale so sesternicou si vždy sadneme ku našim obľúbeným klasikám a vyrábame snehové vločky z papiera. slavkovska.timea@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 153. U nás máme stromeček v obývacím pokoji, máme ho sladeny do kremovych barev. Taky mame samozřejmě klasickou výzdobu jako je adventní věnec, venec na dveřích a dekorace po domě.
  Takhle výhra by me neskutecne potěšila.��
  leontyna.d@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 154. Já každý rok vyrábím vánoční věnec nám s přítelem a taky mé mamce. Dává to doma aspoň trochu nádech jehličí než ozdobíme stromeček :)
  email: smoulici@email.cz

  OdpovědětVymazat
 155. U nás doma sme si tento rok vyrábali hlavne ozdoby na stromček v podobe sušeného pomaranča, sisiek, medovníkov. Miesto adventného venca sme vyrobili tanier aby sa všetky komponenty dali použiť ešte raz.
  son.strakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 156. My každý rok vyrábíme gyrlandy ze smrkových větviček je to jednoduché a vejde se to všude
  ema.dymackova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 157. Pořídila jsem maličký stromeček s ozdobickami, protože velký nemáme kam dát a světýlka na okna. Víc to asi letos řešit nebudeme
  poleno22@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 158. Jasně! Náš byt vypadá jak svítící perníková chaloupka z vánoční vesničky :D
  bara.vaskova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 159. My každý rok zdobíme stromeček, děláme adventní věnec, všude nám voní větvičky ve vázách,.. no, taková ta klasika. Tenhle rok jsme ještě nezačali, ale už se na to mooc těším!
  zikmundova161@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 160. Světýlka a svíčky všude po bytě :D a malinkatý stromek :)
  recinskak@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 161. Každoročně zdobím s taťkou okna, dále mám v pokoji samé dekorace a letos jsem dokonce udělala i perníkovou chaloupku, která nám vždy provoní celý byt a aby toho perníku nebylo málo tak jsem vytvořila i perníkový adventní věnec.
  terezajagerova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 162. Snažím se vyrábět neco každý rok, protože me to moc baví a ušetří to spoustu peněz. Vyrábíme podtimni věnce, vánoční věnce nebo i vánoční darky hezky ozdobené 🙂.
  misa.praz@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 163. Vytvářím adventní věnec, adventní kalendář, věnec na dveře, par dalších dekoraci a svicny.
  luci.jakesova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 164. Vánoční výzdobu máme doma jen tu klasickou - stromeček, adventní věnec a věnec na dveře. A taky nesmí chybět jmelí.
  KolkovaBetty@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 165. U nás doma sa vždy pečú medovníčky na stromček a zdobí stromček.
  kikusaskulcova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 166. Zkoušela jsem adventní věnec, ale neúspěšně. Ale adventní kalendář pro přítele se povedl. Martinasetnickova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 167. Ruční výrobky máme dochované z dětství jako je keramika a vlastní odzdobičky. Ale teď už nikdo nic nevyrábí. Pokud do dekorací nenereme 3D hvězdičky z papíru. el.netrebova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 168. Každoročně máme stromeček a adventní věnec. laurina.jurikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 169. Tento rok jsem poprvé dělala adventní věnec a další vánoční věnec...a samozřejmě světýlka.Ty nesmí chybět 🎄
  tereziejanikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 170. Každý rok adventní věnec, věnec na dveře, dekorace do vázy, vánoční stromeček. vlachova.te@gmail.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojte, každý rok vytváříme se sestrou adventní věnec a spoustu vánočních dekorací na okno,na dveře, na schody. Milujeme Vánoce a neumíme si představit mít Vánoce bez těchto dekorací. k.duhajska@centrum.cz

   Vymazat
 171. U nás nechybí adventní věnec na dveře, další na stůl, ale jsou to rychlovky, dozdobím čerstvými větvemi, pár dekorací a je to. Na jídelním stole je vánoční hvězda a v rohu pokoje stromeček - abychom si ho užili, stojí už od začátku adventu :-)
  magic11@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 172. Vánoce zbožňuju, takže i všechno s nimi spojené. Peču cukroví, rozsvěcuju světýlka, vyrábím adventní věnce, věnce na dveře i na hřbitov, letos jsem poprvé ušila i adventní kalendář. Je to nádhera, tyhle tvůrčí svátky ��

  icevanila@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 173. Věnec na dveře :) eliss.j@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 174. Adventni venec, svicky, stromecek, ruzne po byte rozestavene vannocni dekorace a hlavne betlém ❤
  hernemi@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 175. Miluju doma vyráběnou výzdobu ze živých plodů přírody takže věnce a i jiné ozdoby si děláme doma sami podle toho co ulovíme venku 😊
  a.bertlova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 176. Delam kazdy rok adventni kalendar detem,dekoraci na dvere,pred dvere nejaky stromecek z vetvicek do kvetinace a doma taky:do vazicek vetvicky...tento rok jsem vyrabela hromadu hvezd...rada byrabim i dekoravi do trid mych deti.

  OdpovědětVymazat
 177. Stromeček, světýlka, svíčky, adventní věnec :-)
  vavrouskova.k@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 178. Ano, různě po baráku dávám řeťezy, ozdoby, máme hodně svíček, všude samá světýlka, z upečených perníčků děláme stromeček, adventní věnec. eva.hru1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 179. Adventní věnec, věnec na dveře,letos jsem tvořila i adventní kalendář pro syna. jarmila.petrickova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 180. Každý rok vyrábím vlastní adventní věnec, letos jsem nazdobila ještě pár větiček, které jsem pověsila na zeď :-)
  mariekrauzova@4dent.cz

  OdpovědětVymazat
 181. Vyrábím adventní věnec, věnec na dveře, svícny, letos ozdoby na stromeček z perníku. A pak už jen využívám koupené dekorace, kterou máme rozestavěnou v bytě :-)
  Natylangova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 182. Vyrábíme adventní věnec, svícínky a betlém.
  pavlinamoravcova82@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 183. Každý rok si zdobíme stromeček, vyrábíme věnce, a taky vždy něco z jehličí na stůl
  lindaholusova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 184. Zdravím :)
  Jedna z mála vánočních dekorací, které tvořím, jsou adventní věnce pro celou rodinu :) Potom, když mi zůstanou nějaké větvičky, tak jdou buď do vázy nebo na malý věnec na dveře. Je to taková naše tradice :) Babičky se zase starají o pravidelný přísun cukroví :D
  Krásné svátky! :)
  Lucie

  kontaktní email: luciepospisi@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 185. Teď máme na stole adventní věnec, budeme mít stromeček, jmelí ve váze a světýlka. Časem to bude ještě lepší, děti budou akorát malý(velký), abych se mohla vyřádit. :-)
  irenakrejcova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 186. Adventní věnec, truhlík se světýlky na balkón, různě malé dekorace po bytě :-)
  monavachova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 187. My v našem bytě máme každý rok na Vánoce vánoční věnec, světýlka, svíčky, světýlka na balkoně a taky stříbrnou hvězdu na vchodových dveřích.
  evca.koudelkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 188. Každý rok máme hodně výzdoby, miluju Vánoce 😍 květináče plné jehličí, svítící ozdoby v oknech, adventní věnec a spoustu dalšího po celém domě ☺️
  lucka.synakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 189. Nevytváříme, už jich máme spoustu z předchozích let. vendul.hajkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 190. Dekorace většinou máme spíše vevnitř domu. Dům máme opravdu vysoký a těžko by se ozdobil nějakými světýlky, proto si to alespoň kompenzujeme vnitřní dekorací. Máme stromeček, poté různé svítící girlandy, na schodech a na komodě malý stromeček s malinkými dárky. Na stole samozřejmě nesmí chybět věnec se svíčkami.

  miska.tejkalova01@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 191. Krásné ráno,
  My používáme každoročně osvědčenou výzdobu jako světýlka, dekorace do oken, svícny, různé ozdobičky... Ale mou nejoblíbenější dekorací je stromek v květináči, který moje mamka vyrábí z větví a pak ho ověšuje světýlky. Vždycky tenhle stromek stavíme ke vchodovým dveřím, aby udělal radost všem kolemjdoucím a rozsvítil jejich den.
  Můj e-mail: anet.svo@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 192. Každoročně vyrábíme adventní věnec a příteli vyrábím adventní kalendář aby měl každý den radost z nějaké té maličkosti :)
  tereza.reznikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 193. Já jsem velký milovník Vánoc, takže decentní vánoční výzdoba u mě nesmí chybět. Každý rok vyrábím věnec a svícen. Potom si docela vyhraju s balením dárků a tvořím přáníčka. Letos jsme se dokonce rozhodli koupit stromeček v květináči, abychom ho mohli příští rok znovu použít. Takže i na ten jsem nějaké ozdoby využila. ❤️🎄
  tereza.novakova1512@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 194. Vytvářím většinou jen vánoční svícen na tácek a pak nám Ježíšek samozřejmě v donese stromeček. Jinak jsem lina neustále měnit dekorace podle roční doby, tak zápich se sněhulákem máme v květináči cely rok:)

  OdpovědětVymazat
 195. U nás bývá stromeček v obývacím pokoji potom různá dekorace po domě a taky věnec na vratech a adventní věnec na stole. Ivankavelebova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 196. Každoročně tvořím adventní věnec, ze zbylých větviček, skořice a pomeranče dělám malé dekorace na pověšení nebo do vázičky. A letos jsme s dětmi ve školce vyráběly ozdoby na stromek z Vizovického pečiva.
  mikulkova.eliska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 197. Vánoce miluju, takže určitě ano! Dala jsem všude světýlka, hvězdu svítící do okna, vabocni hvězdu na stůl a samozřejmě stromeček. Jako každý rok si dělám svůj vlastní adventní věnec, takže vánoční zdobení miluju. :)
  travnickovakaterina@email.cz

  OdpovědětVymazat