Dneska budeme pokračovat s naší oblíbenou surfařskou tématikou. Na to, že naše zemička nemá oceán, máme docela rozšířenou surfovou komunitu. Je plná lidí, kteří propadli tomuhle úžasnýmu sportu a hlavně ho berou jako celý lifestyle. A i nás to hrozně baví. Jedním z našich oblíbených projektů (i tím, že ho dělají naši kámoši) je SURFR. Můžete ho znát jako surfovej magazín, super film a taky jako surfovou značku a e-shop inspirovaný právě českým surfingem

Mají skvělý nápady, kvalitní provedení svých produktů, z nichž většina má i českou výrobu! Nás baví hlavně jejich oblečení, v čele s pohodlnýma pončama. Ty se hodí na pláž, když vylezete z vody a je vám chladno, nebo když se pod ním chcete převléknout. Najdete pro něj využití i v čechách na wakesurfu, obecně u vody nebo i doma u seriálu. Fandíme i jejich kolekci se surfovou tématikou a stálicí v našem batůžku je praktická nePETka na vodu.


Tenhle hack se bude hodit všem nám holkám, které na pláž taháme svoje pěňáky a longboardy. Je to taška na pláž, která se ale dá po stranách rozepnout, vložit do ní surf a mnohem pohodlněji si ho na pláž odnést! 

V dnešní soutěži odměníme 3 z vás voucherem na nákup na e-shop Surfru. Vouchery se dají případně koupit až do Vánoc, můžou vám dorazit on-line, takže vás můžou zachránit, pokud sháníte dárky na poslední chvíli.

Během rána přidáme fotku na Instagram @nicole_e, u které budete mít možnost soutěžit, tak se tam  mrkněte.


Výherci: @_ahoskova, @lucie.kov, @terezabarvikovaGratulujeme!

11 komentářů

 1. Achjo ja nemam instagram :( fñuk

  OdpovědětSmazat
 2. To je fakr nutnost vsecko cpat pres instagram?! Clocek si pak nezasoutezi..

  OdpovědětSmazat
 3. Taky nemam....docela smutne ze musite ty souteze cpat i na instagram...

  OdpovědětSmazat
 4. A to je fakt nutnost to tu furt komentovat? Tak nemáte no a co prostě soutěž je na ig tecka 🤦

  OdpovědětSmazat
 5. Taky by nemusely dělat soutěže žádný, tak si nestěžujte.

  OdpovědětSmazat
 6. PONČO MINIMAL RŮŽOVÉ to je krásné

  OdpovědětSmazat