Dyzajn Market! Akce plná inspirace a podpory. Čeští tvůrci, malé značky, designérské kousky na jednom místě. Koná se několikrát do roka a letos se ještě chystají dva. Jeden o víkendu 12. a 13. prosince a druhý 19. a 20. prosince, vždy v Praze na Výstavišti, od 10 do 19 hodin. Na ten druhý, těsně předvánoční se také s našimi produkty chystáme. Dlouho bylo těžké odhadnout, zda akce proběhnou. S aktuálním rozvolněním opatření se ale zdá, že se můžeme začít těšit. Zároveň vás ale moc prosíme o zodpovědnost při dodržování pravidel, aby všechno na místě proběhlo bezpečně. Buďte důslední v nošení roušky, dodržujte mezi sebou rozestupy. Stánky budou od sebe vzdálené čtyři metry a každý stánek bude mít k dispozici dezinfekci. 

Jsme rády, že akce nakonec proběhne, protože je letos ještě o to více potřeba podpořit lokální značky. A pořídit je jako vánoční dárky je krásný způsob. Samy se na to chystáme. Můžete se už teď podívat na web Dyzajn Marketu nejen na bližší informace, ale i na seznam prodejcůDo naší soutěže věnoval Dyzajn Market krásný balíček plný nejrůznějších pokladů od prodejců. Soutěž o balíček proběhne na Instagramu @nicole_e. Dneska ráno tam přidám fotku se soutěžní otázkou.

VÝHERCE: diarybyaneta

32 komentářů

 1. Už se nemůžu dočkat��

  OdpovědětVymazat
 2. Už se moc těším.
  p.sobrova81@gmail.com

  OdpovědětVymazat

 3. Přeji krásný den!
  Jelikož se mi líbí všechny vaše produkty, tak je dost těžké, si něco vybrat.:) Ale pokud by se na mě náhodou usmálo štěstí, byla bych moc ráda za dáreček pod stromeček ;).

  Email:elinisek@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Pokud to vyjde tak se moc těšíme :)

  OdpovědětVymazat
 5. Je těžké rozhodnout se mezi jednou značkou a nejraději bych řekla VŠECHNY, protože je důležité podporovat malé značky a prodejce. A teď si podporu zaslouží více než kdy dřív v této nemilé době. 🙏🏻 Ale abych tedy pár oblíbených značek řekla tak to jsou svíčky od Perfumedpragues a přírodní kosmetika od Biorythme ❤️ veronika.corriaux@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. Moc je mi líbí svíčky od parfumedprague ty jejich svíčky jsou boží 😍

  vercacernikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj, moc se mi líbí svíčky :-)krásný den
  sevcik.evina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. vlckovaadela01@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Super darinakamil@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Svíčky :)
  Prusova95@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Wolfgang :))
  eliska.prikrylova99@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. Skvělý nápad, aspoń se dostane českým výrobcům více pozornosti a lidé je třeba budou častěji podporovat. ♥

  OdpovědětVymazat
 13. Jeeeej, to je krásne, tie produkty sú nádherné.
  monika.belisova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 14. Je skvělé, že se mluví více a více o českých výrobcích. Dyzajn market to má hezky přehledné. Každý prodejce tam je jedinečný a zajímavý!
  Mě nejvíce upoutal Sour Cherries se svými plyšáky a Lucie Mouchova se svými ilustracemi. Všechno co je zajímavým způsobem výtvarně zpracováno pro děti velmi oceňuji.
  jancaa.123@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Moc se těším ❤️
  mariehlavova@post.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Kdybych mohla beru úplně vše!! <3


  vendula.mizerova@gnj.cz

  OdpovědětVymazat