V dnešní soutěži pro vás máme knížku, kterou bychom doporučily k přečtení úplně každému. Cesta k opravdovému jídlu není jen kuchařka. Napsala ji naše mamka Eva, společně s výživovou poradkyní Markét Gajdošovou. Markét do knížky vložila informace o zdravé výživě, vyvážené stravě, principech jídla a přístupech k němu. Eva pak tyto informace zhmotnila v recepty, které jsou už pak praktickým využitím znalostí z knížky. Opravdu je to ta kniha, která vás nasměruje na tu správnou cestu k opravdovému jídlu. Informace v ní jsou podány opravdu lidskou formou, jsou komplexní a objektivní. Jídlo je součástí každého našeho dne. Možná je načase mu trochu víc porozumět!

Ke kuchařce dostanete ještě nákupní seznam s tužkou a plátěnou tašku právě třeba na nákupy jídla. Takový balíček budeme mít tentokrát pro tři z vás. K zapojení do soutěže je potřeba napsat komentář pod tento příspěvek. Napište nám v něm, jaký je váš přístup ke zdravému životnímu stylu. Například jestli to vůbec neřešíte, nebo byste chtěli. Nebo pokud řešíte, tak jak to u vás vypadá... cokoliv vás napadne, že byste nám k tomuto tématu chtěli sdělit :). Přidejte ke komentáři i váš e-mail, abychom vás mohly kontaktovat v případě výhry.

Výherci: katysoukupova@gmail.com, polodasek@gmail.com, asedlackova96@seznam.cz

Gratulujeme!

1 377 komentářů

 1. Stále se snažím, žít lépe. Hlavně si najít čas na sebe a neodbývat se. Rituálem je mi jedna lekce cvičení a jedna lekce jogy týdně, ale přiznám se, že jídlo je pro mě daleko složitější problém - možná by kuchařka pomohla nebo alespoň přispěla na té mé cestě :) Naučila jsem se, že nic nejde změnit ze dne na den.
  dzeejnyy@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, ráda bych vyhrála ten balíček, protože ráda vařím a chtěla bych vařit zdravěji. Snažíme se jíst doma zdravěji. Děkuji ❤️
   Vrzakova.kristyna@seznam.cz (13let)

   Smazat
 2. Ahoj holky, můj přístup ke zdravotnímu životnímu stylu je pozitivní a snažím se jíst co nejlepší potraviny, samozřejmě ne vždy to úplně vyjde :D Sama i studuji Výchova ke zdraví na Pedagogické fakultě a hrozně mě to baví :) Zdravá výživa je jedna z nejdůležitějších věcí, protože jsme přece to, co jíme! :) Po kuchařce vaší maminky toužím už dlouho, tak snad se mi poštěstí :)
  Můj email: ivetastrasakova@email.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Zdravý životní styl řeším poměrně často. Nedávno jsem byla nemocná takže jsem to řešila ještě více. Jelikož mi byla nařízena dieta. Je mi to velmi blízké téma. do svého jídelníčku dávám vyváženou stravu a jim pravidelně.Ale občas i do svého jídelníčku zařdim i něco nezdravého. Ale do budoucna chci nezdravé jídlo hodně omezit, více méně zcela odstranit z jídelníčku.
  Můj e-mail:cechovakarolina@tiscali.cz

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 5. Takže, vždy jsem chtěla dodržovat zdrazd životní styl, ale nikdy mi to nevydrželo extra dlouho. Teď se jen o to zajimám a dost to sledují, tak doufám, že se k tomu zas někdy dopracuji a už mě to vydrží
  Můj e-mai: deniskanachod@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 6. Zdravý životní styl se snažím řešit, ale bohužel ne vždy to výjde, miluju bergery :D Ale hodně zeleninových salátů to vyváží. Krásné Vánoce, Kamila (kamcatrejbalova@gmail.com)

  OdpovědětSmazat
 7. Zdravý životní styl si každodenně udržuju prostřednictvím různých sportovních aktivit. Občas mám období, kdy tomu přizpůsobím i svůj jídelníček. Ale nerada se vzdávám svých oblíbených sladkostí, tak je to velmi těžké. :D :) :) :)

  E-mail: tee.krizova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 8. Ahoj, ja tak nejak porad zacinam se zdravejsim jidlem znovu a znovu ☺. Nejvetsim problemem je pro me nakoupit suroviny a mit je tak doma. Momentalne opet zacinam tak knizka by se hodila ☺.

  E-mail: luckadivisova@centrum.cz

  OdpovědětSmazat
 9. Zdravý životní styl řeším, ale mám taková období - třeba tedˇpři zkouškovém to je horší :D ale pokaždé se v rámci jídla snažím vybírat "nejmenší zlo", když už to jinak nejde. V rámci pohybu to je lepší, odmala závodně tancuju a nepravidelně i posiluju :)
  perinovaklara@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 10. No. Zdravý životní styl asi není úplně to první, co někoho napadne, když se řekne moje jméno... Každopádně jako spousta dalších šestnáctiletých holek jsem nespokojená se svojí postavou. Asi před měsícem jsem tohle trochu začala řešit kalorickými tabulkami. Jenže jsem zjistila, že mě tak nějak nenapadají žádná jídla. Nejčastěji teď do jídelníčku zařazuji zeleninu a vajíčka. Ale. Tohle asi nebudu jíst věčně a tak si myslím, že právě kuchařka vaší mamky (kterou, stejně tak jako vašeho taťku, strašně obdivuju) je něco, co by mi mohlo trochu pomoci. No a já mám další na programu začít cvičit, tak mi držte palce, ať se namotivuji a překonám 😁
  katysoukupova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 11. Zdravý životní styl neřeším, ale měla bych. Nepíši záměrně chtěla bych, protože chtít chci, ale to je málo, bylo by potřeba konat. Třeba by knížka byla pěkným nakopnutím.
  xeninka@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 12. Zdravý životní styl je pro mě velmi významný. Každý den trávím se svými pejsky v lese. Snažím si zároveň připravovat co nejzdravější jídlo a cítím se pak mnohem lépe. :)

  E-mail: krizova.petra@zssmiskova.cz

  OdpovědětSmazat
 13. Zdraví začíná ve střevech každého z nás, kysané domácí výrobky jsou základ a nejít průmyslové blafy nebo cokoli s palmáčem je pro mě dávno samozřejmost. Ale kdo chce dostat syntetické léky na každou blbost a za celý život mu to nedojde, jeho volba, ani planeta není nafukovací, aby všichni byli zdraví a žili do 120 let. Místo cukru kokosový MCT olej a ani demence nehrozí.
  mx-dirter(at)seznam(dot)cz

  OdpovědětSmazat
 14. Popravdě..nejsem na tom vůbec dobře�� Kdybych kuchařkoknížku vyhrála, darovala bych ji mamce pod stromeček, ale samozřejmě bych ji využívala i já. To by mi pomohlo k zdravému životnímu stylu, což vážně potřebuju��❤
  email- animuch@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 15. Zdravý životní styl? Snažím se, momentálně jsem vegetariánka (vegetariánství se ale automaticky neřadí jako zdravý životní styl, jelikož tady máme smažené věci, brambůrky atd :D), takže se snažím jíst čerstvé, plnohodnotné jídla v té nejpřirozenější podobě. Občas si ale ujedu, hlavně během zkoušek :D ale co, jsme lidi a žijeme jen jednou, a jídlo je tak zatraceně dobré! <3 (sabinakasztura@seznam.cz)

  OdpovědětSmazat
 16. Zdravý životní styl řeším, a to hodně. Stále jsem si nenašla cestu k tomu, abych vydržela nějaké "zdravé" předsevzetí dlouhodobě. Ale makám na tom a snad to bude jen lepší a lepší ... :)

  E-mail: berrybluestyle@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 17. Jídlo obecně uplně miluju...mám ráda zdravé jídla i ty nezdravé :-) Ale vzhledem k tomu, že docela často sportuji bych to nezdrave jidlo chtěla omezit. Proto bych si přála vyhrát tuhle knížku. Hlavně proto , že zdráva jídla mi příjdou složitější uvařit aby obsahovaly všechny potřebné živiny , a ani těch receptů tolik neznám a to mě často odradí a sáhnu bohužel po nějaké nezdrave hotovce :-/ Věřím , že tato kuchařka by pro mě byla inspirací .
  Email : ivka.s@email.cz

  OdpovědětSmazat
 18. Zdravý životní styl řeším vždy v pondělí a ve čtvrtek. Tyhle dny chodím na cvičení a je mi líto jist něco nezdravého, když jsem zrovna tak poctivě makala. A slibují si, že to vydrží i další dny a budu cvičit a dobře jíst neustále celý týden. Ale většinou mi to nevydrží a v průběhu hektických dní různě hřeším... beata.brest@emai.cz

  OdpovědětSmazat
 19. Já momentálně přehodnocuji všechny své stravovací návyky/zlozvyky. Snažím se své zdravotní problémy vyřešit jídlem. A věřím, že mi to pomůže. Je to sice boj, ale nastavila jsem si plán, který jsem odhodlaná dodržet.
  Justakinom@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 20. Zdravý životní styl mám doma zaručený díky své manželce. Neustále mě překvapuje s něčím novým a jsem jí za to vděčný. Ať už se jedná o sportovní činnosti nebo osobitou kuchyni. :)

  E-mail: jkriz@te.com

  OdpovědětSmazat
 21. Snažím se jíst lépe, cvičit..ale vždy mi to vydrží jen chvíli. Jakmile pospíchám, nemám na jídlo vůbec čas,pak mě to štve a začínám znovu. Ráda bych to konečně upravila na trvalo.

  vlckova-jitka@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 22. Snažím se dodržovat zdravý životní styl... a pak přijde zkouškové. Mám pocit, že se mi při tom rozhází celé tělo a další půlrok se dávám znovu dohromady a bum, zase. Letos to chci změnit a doufat, že si kvůli pár zkouškám zase nerozházím zdraví. Jinak se snažím mít pravidelný pohyb a jíst převážně zdravě. Docela ale pokulhávám ve znalosti receptů a nevím, jestli je moje strava úplně vyvážená. Věřím, že právě v tom by mi byla tato krásná kuchařka nejlepším pomocníkem.

  fydna@stinadla.cz

  OdpovědětSmazat
 23. Ahoj�� Jídlo řeším každý den. Většinou se snažím jist zdravě, ale pak nestíhám a skončí to u nezdravého rychlého jídla a to chci změnit. I když se snažím vybírat si tu zdravější variantu, nevyjde to vždycky podle mých představ. Chci se na jídlo více zaměřit a začít i pravidelně cvičit. Obojí je důležité. ��

  paja.zizkova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 24. Zdravý životný štýl ide bohužiaľ momentálne úplne mimo mňa. Som veľký stresák a dokončujem diplomovú práce čiže mám málo spánku, nedostatok pohybu a nadbytok nezdravého jedla. Od februára ale idem do toho a začnem sa dávať dokopy k čomu by mi určite pomohla aj táto knižka :)
  boskova.katarina@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 25. Ahoj holky
  Zdravý životní styl se snažím dodržovat ale občas to poruším. Když mám čas tak si i zacvičím např. posilovácí cvičení.


  Email dorflerova.tereza@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 26. Už to budou v únoru dva roky, co jsem překopala svůj "život" a dala se na zdravý životní styl, jelikož jsem se na sebe nemohla už ani podívat, byla jsem strašně zoufalá a smutná z toho, jak jsem vypadala. Jednoho dne jsem se ale vzchopila, že po těžkým zkouškovým období konečně začnu. Naobjednávala jsem si věci, pomocníky, začala si zjišťovat různé věci okolo stravování atd. Od malička jsem vedena ke sportu, od malička jsem závodně tančila, od malička se hýbu, tolikrát jsem cvičila ale přestala, cvičila,přestala, až konečně teď se mi to za celou dobu povedlo poprvé u toho zůstat a už se toho nevzdát. Nejenom cvičení, ale i stravování. Miluju to a baví mě to, a to je to hlavní. Po zdravých a zdravějších variantách jídla je mi prostě lépe a vyhledávám to, to ale neznamená, že si někdy nedám i ty sladké a jiné neřesti, dám a bez toho by to nešlo, prostě 80/20 ne? :-D kolikrát to mám spíš 60/40,70/30..ať je tam jakékoliv číslo, úplně se ho neřídím, prostě žiju aktivně a zdravě/zdravěji s tím že si někdy (někdy vůbec, někdy často, někdy sem tam) dám to co mám ráda a miluju, je plné cukru a bůhví čeho :-D ale vždy trocha stačí a jsem zase spoko a můžu tak dál pokračovat v tom svém. Žadné přerušení a nic. Nikdy by mě nenapadlo že mi to takto dlouho vydrží, v kus bez pauzy (když neberu pauzy kvůli nachlazení,nemoci). Vytrvala jsem, nevzdala to, miluju to, baví mě to a díky tomu jsem za rok zhubla neskutečných 20 kilo a konečně můžu říct, že jsem hubená a za svou postavu se nestydím a jsem relativně spokojená. Tento styl mě baví žít a už od něj nechci pryč, ba naopak. Má to jen samé benefity <3 . Takže jezte lidi všechno, ale s mírou, a prostě si to jídlo užijte, protože jídlo je láska (a jaká!) a palivo <3
  sabinka.louckova@centrum.cz

  OdpovědětSmazat
 27. Ahoj holky
  Zdravý životní styl se snažím dodržovat ale občas to poruším. martinasetnickova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 28. Ahoj, relativně se snažím mít vyvážený jídelníček. Mít dost bílkovin, zdravých tuků, nepřehánět to s cukrem. Mám období, kdy se mi to daří držet perfektně a pak období, kdy na to trochu víc zapomínám, obzvlášť třeba ve zkouškovém (ač to zní jako výmluva, tak se špatně kombinuje škola od rána do večera, praxe, 2 brigády a vaření domácích zdravých obědů, vlastně jakékoliv vaření :D). Posledního půl roku taky kupuji kuchařky, zkouším nové recepty, jak zdravé, tak méně zdravé. Když už si dopřeji k obědu např. kachnu se zelím, snažím se napravit si jídelníček alespoň na ostatních jídlech i následující dny. Nicméně se ve chvilkách, kdy mám čas na vaření se neustále snažím najít balanc mezi zdravým, chutným a nutričně vyváženým jídlem. :)

  Můj email: michaela.noskova1@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 29. Ja svoje stravovacie navyky riešim stále a snažím sa jesť čo najzdravšie, aj keď niekedy moja snaha zlyháva a na večeru zájdem s kamarátmi do mekáča ����. Častokrát experimentujem a vymýšľam si vlastné zdravé recepty a milujem kuchárske knihy so zdravým jedlom.
  tereziagajdosova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 30. Já jím pravidelně a nevynechávám. Vše co mi chutná si dám.
  Snídaně, oběd, svačina/y, večeře, druhá večeře před spaním třeba. ��

  Simonkap.12@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 31. Zdravím, můj přístup je dle mého názoru velice pozitivní, bohužel jsem ale dost často líná a neřídím se svým hlasy tam vzadu v hlavě "to bys neměla" ale začínám, jako správná ženská trošku vařit, hlavně pro sebe a pro přítele a ráda bych se naučila zdravým návykům při vaření už teď, vlastně myslím, že čas fakt kvapi ����

  Děkuji a mějte se krásně
  Andrea

  aja98@centrum.cz

  OdpovědětSmazat
 32. Môj prístup k zdravému životnému štýlu je pozitívny, snažím sa jesť zdravšie, zacvičiť si, avšak nie vždy to všetko výjde podľa mojich predstáv, ale to poznáme asi všetky :) momentálne už vyše mesiaca nepapám nič sladké, žiadne maškrty, jedine ovocie a cítim sa výborne a hlavne si uvedomujem, že tie sladkosti k životu nepotrebujem :) je to len vec zvyku :)
  Knižka pre inšpiráciu by určite potešila :)

  veronikabielichova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 33. Zdravý životní styl bych chtěla moc dodržovat, ale poslední dobou dost často porušuju. �� Takže kdybych knížku vyhrála, snad by mě to nějak nakoplo si ho udržet. ������

  staverca@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 34. Přemýšlím nad tím, co jím, ačkoli se přiznám, že takhle při studiu to často přes týden až tak neřeším, protože se mi nechce vařit sama pro sebe. Z toho vyplývá, že i maso jím jen o víkendu. Každopádně bych právě v této oblasti na sobě chtěla hodně zapracovat a dopřát svému jídlu vyváženou stravu. pavelkova.klara@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 35. Můj přístup je bohužel spíš pasívní, zatím se jen tak rozhlížím, co a jak. Ale občas si zacvičím, ale stejně tak si ráda dám nějakou tu "prasárnu".
  Knížku bych si moc přála, abych věděla jaká zdravá a chutná jídla můžu za ty svoje "prasárny" vyměnit.
  Mail: aninkaabelova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 36. Snažím se najíst tolik smažené, ale v práci to bývá často problém. Jinak mám ráda smoothie jako příděl vitamínů 🙂 největší problém je, že nejím tak špatně jako spíš velké porce maximálně třikrát za den. To bych měla zlepšit
  dianamarikova138@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 37. Já a zdravý životní styl? Je to tak půl napůl. Miluju pohyb a proto cvičím každý den, ať už ranní běh, lekce jógy a nebo si zacvičím při trénování holčiček. Snažím se jíst zdravou a vyváženou stravu, ale občas se stane, že nemám dost času se v klidu najíst.
  alenaskaru@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 38. Jídlo obecně uplně miluju...mám ráda zdravé jídla i ty nezdravé :-) Ale vzhledem k tomu, že docela často sportuji bych to nezdrave jidlo chtěla omezit. Proto bych si přála vyhrát tuhle knížku. Hlavně proto , že zdráva jídla mi příjdou složitější uvařit aby obsahovaly všechny potřebné živiny , a ani těch receptů tolik neznám a to mě často odradí a sáhnu bohužel po nějaké nezdrave hotovce :-/ Věřím , že tato kuchařka by pro mě byla inspirací .
  anna.klemsova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 39. Ahoj holky, od doby, co jsem po autonehodě dost omezena v pohybu a zdravíčko moc neslouží, tak mám navíc cca 20kg. Snažím se s tím udělat něco už celou věčnost. Ale už se to blíží k 23kg a při mé malé výšce přestávám být v normě. Jsem zoufalá a už vůbec nemám ráda své tělo. Mé ploché bříško už není ploché. Moje strava díky příteli taky není ideální a co papká on papkám i já. Zdravá strava by určitě prospěla nám oboum. Jen jak začít? Jak mít silnou vůli a říct ne třeba čokoládě?

  evodoll@email.cz

  OdpovědětSmazat
 40. Se zdravím životním stylem trochu bojují 😊 nikdy mi nevydrží moc dlouho. Ale po novém roce bych snad měla mít pravidelnějši režim, tak se to snad zlepší.
  Mauerova.ivana94@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 41. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 42. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 43. Můj přístup k tomuto je takový že se moc snažím, ale občas je to fakt náročné. Vždy se přes den snažím jíst pestře a vyváženě, ale večer už to prostě nevydržím a jdu se nafutrovat. Ráda bych chtěla dostat nějaký prvotní impuls, abych toto změnila. Myslím, že tato kniha je k tomu jako stvořená.
  tunova1@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 44. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 45. Se zdravým životním stylem trochu zápasím. Jako student dost často nemám na jídlo čas a sahám po ne moc zdravých rychlovkách. Samozřejmě nervy ze zkoušek zajídám nejen čokoládou. To je taky důvod, proč jsem za tři a půl roku na vysoké přibrala už několik kilo. Poslední dobou ale dělám pokroky a snažím se jíst pravidelně a do jídelníčku zařazuji více zdravých jídel. Dost často mi ale dochází inspirace, proto by se mi kuchařka s dalšími recepty hodila. Mým cílem je se dostat do srpna na svoji váhu před vysokou, protože se budu vdávat a ráda bych byla nevěsta, která se dobře cítí ve svém těla a svatbu si užila na maximum.
  lucie.hajtmarova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 46. Můj zdraví životní styl trochu (čte se hodně) pokulhává. I když se snažím jíst zdravě, vařit si a chodit cvičit, vždy mě přemůže moje závislost na sladkém a lenost. Když k tomu připočtu školu, tak je to vážně nebezpečná kombinace. V novém roce bych této situaci chtěla čelit (o zkouškovém toho není tolik jako přes semestr). Přece jen, zdraví máme jen jedno. Nad knihou od Evy a Markét jsem již uvažovala a velmi mě zaujala. Rozhodně inspirace nikdy neuškodí.
  kacamedakasalova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 47. Ahoj holky, já jsem to nikdy nějak moc neřešila, ale od té doby co sleduju vaší mamku se to dost změnilo. :) Zjistila jsem že vařit jde opravdu snadno a zdravě. Někde to sice ještě pokulhává, ale věřím, že by mě tato kuchařka jistě dovedla na správnou cestu. :)

  nikolakrasna@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 48. Ahoj, asi jako ve spoustě jiných věcí, mi chybí trpělivost a něco, co mi pomůže dotáhnout věci, tam kam potřebuji. Máme doma 2 děti a ač bych si náš jídelníček představovala jinak, tak občas ujíždíme na pěkných chro chro.

  OdpovědětSmazat
 49. Upřímně. Vůbec to neřeším. Já vím, že je to v dnešní době trendy a skoro všechny moje kamarádky žijí zdravě.
  Já si na vše, co chci a potřebuji, vždy musím přijít sama a ne udánými trendy. Protože když ti to všichni cpou, tak je to otravné.
  Nemám nejkrásnější ale ani nejošklivějši postavu. Možná bych měla zhubnout, abych měla do budoucna lepší život, ale co se má stát, tak se stane. Možná jednou budu ta, která nejvíc pojede zdravý životní styl.
  mai.hoai@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 50. Já to mám tak ve vlnách, momentálně s 2 malými dětmi se snažím stravovat zdravě, hodně ovo/zel, kvalitní potraviny, ale pak jdu a zprasím celou čokoládu na nervy🙈se závislostí na sladkým fakt bojuju...

  OdpovědětSmazat
 51. Já se snažím jíst zdravě jak to jde. Občas mi to ujede, občas si prostě dám, na co mám chuť (víkendy jsou horší :)) Teď jsem začala číst knihu The Body Book od Cameron Diaz, která je super pro lidi, co tomu moc nerozumí ale chtějí jíst zdravěji :D Jen mi přijde, že jím pořád to samé dokola, protože nemám nápady na zdravé recepty.
  em.dvorakova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 52. Ráda bych začala a udržela si zdravý životní styl... Ale mám to spíše nárazově, např.: snažím se omezit cukry, ale vydrží mi to jen 2 týdny nebo začnu cvičit, měsíc mě to drží a pak zase konec...
  Ale věřím, že jednou to vyjde a už mě to nepustí! :D
  A.Gociek@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 53. Určitě mi není jedno co jím, snažím se jíst zdravěji.
  tejchmanovaeva@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 54. Já bych chtěla žít zdravější. Chtěla bych to zkusit.
  rozsypalovalucinka@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 55. Ahoj holky snažím ze žít zdravěji a určitě bych těla vyzkoušet knížku od vasi maminky 💖😊🎄 navratil98@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 56. Ahoj,o zdravějším a kvalitnějším stravování přemýșlím už při nákupu a výběru surovin na vaření.Snažím se vařit ze základních čerstvých a co nejméně chemicky upravených surovin.Veronika veronikakuncova72@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 57. Určitě se snažím žít co nejvíce zdravě poslední dobou mi dělá dobře i veganská strava, ale co si budeme nalhávat, občas mě přepadne chuť na nějakou prasárnu 😂
  Vercamalcova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 58. Já jsem ve zdravém životním stylu nekonečný začátečník. Jsou dny, kdy to řeším dost, jdu i cvičit... Ale pak je tu většina dní, kdy mám chuť i na něco nezdravého.

  Email - Tyver76@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 59. Dříve jsem to neřešila vůbec. Říkala jsem si "No a co, že tak vypadám". Postupem času jsem se začala ve svém těle cítit špatně. Přestala jsem pít sladké limonády, začala jsem víc jíst ovoce a zeleninu. Teď se pomalu začínám cítit líp. Stále je co zlepšovat a já nechci usnout na vavřínech, když se začínám cítit líp ve svém těle. Můžu si dávat malé předsevzetí. Ty malé jsou totiž těžko splnitelné než ty velké, které věčně odkládáme.

  kackakozelkova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 60. Ahoj, snažím se jíst kvalitní potraviny, koukám na makra a občas si v rámci hubnutí spočítám kalorie. Momentálně ale pokulhávám a nevím, jak se do toho zase dostat. Kurucova.katerina@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 61. Ahoj,

  drive jsem zdravý životní styl brala "dietu", tedy to, aby lidé nepribirali. Trvalo mi dlouho toto odlišit. Snažím se stravovat a zdravě a cvičit, ale někdy nemám den, tak ai dopreju. Neberu to jako selhání. Tělo si rekne, co v tu chvíli potrebuje a kdyz mám lenivy den, nejde to jinak. Zkouším různé zdravé recepty, nejlépe dezerty.

  Anet

  Ak07@centrum.cz

  OdpovědětSmazat
 62. Zdraví životní styl, no co k tomu říct.. moc se mi to nedaří. Vydržím jíst zdravě jenom pár týdnů a pak opět spadnu, protože dojdou nápady na jídlo a pořád dokola to stejné mě přestane bavit jíst i vařit. Takže rozhodně by se kuchařka hodila.
  veronika179@email.cz

  OdpovědětSmazat
 63. Ahoj, abych řekla pravdu jídlo řeším podle toho jak se v momentální chvíli cítím. Někdy mám pocit, že jsem ,, tlustá" tak si udělám něco zdravého. Ale čeho se fakt snažím držet je pravidelná strava a pitný režim, protože to je podle mého názoru to nejdůležitější.
  adela.michalkova2002@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 64. Hezký začátek týdne!
  O zdravý životní styl a vhodnou výživu přímo se zajímám a hledám si to nejlepší pro sebe. Hodně se mi líbila v tomto směru konzultace u lékařky zabývající se tradiční čínskou medicínou.
  irena.nevrklova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 65. Myslím, že ke zdravému životnímu stylu mám kladný přístup, snažím se dodržovat 80:20 + zapojit sport/pohyb a něco shodit, ale poslední dobou se mi to moc nedaří. K tomu moc ráda vařím, což je občas kontraproduktivní :) Myslím, že pár rad a zdravých receptů by se mi hodilo :)
  filizu@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 66. Krásne ráno
  Určite, zdravé jedlo je u nás doma na prvom mieste. Túto knihu by som chcela podarovať mojej mamine na ďalšie super recepty. Keďže sleduje blog vašej Mamy. Prajem krásny týždeň ♥♥♥♥

  OdpovědětSmazat
 67. Krásné pondělí,
  když jsem začínala s mým pojetím "zdravého životního stylu" hodně jsem to řešila, byla jsem skoro až posedlá. Nyní už po nějaké době to prostě žiju a jsem mnohem spokojenější. Mnoho věcí už beru jako samozřejmost a teprve v kontaktu s někým dalším si uvědomím, že on to bere jako zdravé, jiné. Je toho hodně, spoustu z toho každý známe, ale základní pilíře, pod které spadají další maličkosti jsou - jíst skutečné potraviny, pohyb každý den, respektování přání svého těla, psychická hygiena, spánek.
  gabca.pann@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 68. Ahoj, o zdravý životní styl se docela dost zajímám, protože mě to hrozně baví. Doma si vařím zdravé jídla, dělám si krabičky a každé ráno vypiju sklenici mladého ječmene. :)
  teri.machackova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 69. Snažím sa žiť zdravšie, hlavne kvôli zdraviu. No samozrejme že sú dni kedy zaprasim poriadne. Lukqwas@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 70. Chcela by som, no neviem sa donutit, neviem jest 5x denne, ani rano si dat snidani, dam si dve kavy hmmm ani vodu nepijem kolko by sa malo ☹️☹️

  OdpovědětSmazat
 71. Zdravý životní styl se snažím dodržovat, ale někdy to úplně nejde...

  Hrachovinova.b@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 72. Zdravý životní styl dodržuji. Nebo se aspoň snažím, někdy mi to ale uklouzne😄😄
  @sara.karpiskova@gvn.cz

  OdpovědětSmazat
 73. Dříve jsem to neřešila vůbec, maximálně jsem se snažila cvičit. Teď, hlavně od té doby, co kojím, řeším hlavně stravu, a už ne kvůli sobě :-)

  OdpovědětSmazat
 74. Samozřejmě, že se snažím jít zdravě.. Jen to prostě občas nejde.

  sabinkaseidlova123@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 75. Já se snažím žít a jíst zdravě, ale je to někdy hodně těžký, zvlášť po nějakým horším dnu...to si čokoládu zasloužíme všichni! Ale snažím se to vybalanacovávat. Dneska mě čeká na svačinku fresh z grepu, citronu a pomeranče (už teď se mi křiví pusa) :D imperatorkae@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 76. Milujem zdravé jedlo, hlavne keď si môžem uvariť niečo dobré a je to k tomu ešte aj zdravé, napr. taká hokaido krémová polievka, cviklové rizoto, ratatouille.... všetko sú to výborné jedlá, ale stane sa, že aj ja zhreším a zjem veľa sladkostí, stáva sa to vtedy, keď mám strašne veľa stresu zo školy, viete skúškové obdobie je už tu.

  adriena.krzeminska@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 77. Ahoj holky. Protoze jsem studentkou zdravotniho oboru, jidlo si hlidam hodne. Snazim jist zdravou vyvazenou stravu.
  nikol2014fsog@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 78. Chtela bych jist zdraveji, ale moc mi to nejde no...
  anetakankova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 79. Ahoj zdravě se snažím jíst,ale vždy mě přemůžou sladkosti, ale zas nejím tolik smažená jídla a tak.😊
  danielka875@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 80. Snažím se jíst zdravě, ale občas zhřeším a dám si něco sladkého. Taky běhám nebo si doma zacvičím. jarmila.petrickova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 81. jíst zdravě bych chtěla ...ale ne vždycky je to lehké, dělám v nemocnici, kde pracuji nomrálně 8 hodin denně, ale v měsíci mám tak 6 služeb, které jsou 24 hodinové a to často přijde tolik pacientů, že jím ráno v 5:30 a pak třeba až v 18:00, když nachvíli z ambulance uteču a i tak jsou ti lidi kyselí, že musí čekat.....takže mezitím do sebe liju džusy a kolu, abych měla energii na práci :D takže bohužel zdravá strava není úplně to, co zatím můžu dodržovat, třeba někdy :)
  Knížku bych chtěla pro mamku :) mějte se holky a Niky držím palce, ať nebolí noha a brzy je v pořádku :) L.Panova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 82. Ahojte!
  Ja a zdravotný štýl nie je nič moc. Chcela by som začať cvičiť a jesť zdravo, no nedarí sa mi. Moji rodičia sú väčšinou v robote a vari moja babka. Jej jedálniček nie je práve najzdravší. Chcela by som to zmeniť zdravým a chutným jedlom.
  viki1301viktoria@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 83. Dříve jsem to řešila vážně hodně, ale byla jsem toho totální otrok, samé měření a vážení sebe i jídla . Teď se snažím žít stále zdravě, ale zároveň se z toho nezbláznit :)
  E-mail: k.korberova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 84. Zdravý životní styl řeším, avšak stále se mi nedaří najít to správne. V poslední době se však cítím hodně unavená a často mi není dobře a ráda bych aby se to změnilo. Tato kuchařka by mi k tomu mohla pomoci.
  MSobelova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 85. Ahoj holky,
  Cvičím skoro každý den, ovšem se zdravým jídlem je to u mě horší. Snažím se jíst zdravě, ovšem většinou to dlouho nevydržím a lákadlo všech dobrot mě dostihne.
  Proto bych knížku využila jako motivaci a věřím tomu, že bych s ní vydržela jist zdravě.

  Ivca.zbra@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 86. Snažím se, ale úplně mi to nejde a chutě na kraviny jsou silnější :-D Tak třeba s novým rokem to vyjde

  natylangova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 87. Ahoj, zdravý životní styl řeším tak dva roky, ale za těch posledních pár měsíců jsem se do toho pěkně zamotala, tak hledám různý cesty jak z toho ven. Třeba by tahle kniha pomohla :)
  MartinaNedelova95@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 88. Téma zdravého životného štýlu je mi celkom blízka. Pravidelne športujem a snažím sa aj jesť zdravo, ale zase sa nezrúcam keď to nevijde.
  hazuchova.nika@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 89. Zdraví životní styl řeším, hlavně hlavně co se týče stravy,snažím se každý den sníst ovoce 🍏🥝nebo zeleninu🍅🥒(což je v tomto počasí důležité,protože tělo potřebuje vitamíny)
  Taky se snažím chodit co nejvíc pěšky a pokud to počasí dovolí být co nejvíc na čerstvém vzduchu
  Za kuchařku bych byla moc ráda✨
  E-mail-karolina.adamikova@email.cz

  OdpovědětSmazat
 90. Diana Červená9. prosince 2019 6:09

  Ahoj holky,
  Se zdravou stravou je to u nás doma různé.Někdy máme týden,kdy je každý den něco zdravého.Tyhle týdny miluju,spousta nových chutí a dobrutek.Ale potom je týden,kdy je to slabší,o všem ale taky výborné.Jídlo mám ráda a ráda pomáhám mamce při jeho přípravě.
  silvie.fialova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 91. Zdravý životní styl de facto nemám, ale chtěla bych se o sebe začít trošku víc starat. Vždycky jsem chtěla začít jíst zdravě atd., ale komplikovalo mi to to, že žiju s rodiči (jako většina teenagerů) a u nás to chodí tak, že máme společné večeře, takže si moc vybírat nemůžu a rodiče by se podle mě nepřizpůsobili. Vždycky jsem třeba zkusila týden nejíst nezdravá jídla, nebo pít limonády a dodržovat pitný režim, ale nakonec to vždycky krachlo. Cítím na sobě, že jsem pořád unavená, pleť nemám nejlepší apod. a už jenom ten pitný režim by mi s tím dokázal pomoct, tak už jenom se k tomu dokopat. :)
  email: tranova.phuong,ngan@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 92. Přibírám na správnou váhu z anorexie a jdeto. Cítím se lépe a jsem ráda, že jsem nemusela jíst různé sladkosti a myslím si, že tata knížka by mi i pomohla najít rovnováhu terezanov04@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 93. Ke zdravému životnímu stylu přistupuji asi takto. Jím hodně zdravě, hodně zeleniny, luštěnin, ovoce, žitné a celozrnné pečivo. Pro mě to třeba znamená i to, že jsem přestala jíst maso, bez kterého je mi o moc lépe. Také se nepeskuji za to, když we občas něco nepovede, ať už ve stravě či cvičení. Znamená to pro mě také to, že má psychika je vyrovnaná a já jsem vyrovnaná sama se sebou.

  aneta.renzova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 94. Zdravěji jíst, je mým nonstop předsevzetím, vždycky potřebuji nějakou inspiraci, nějaký "nakopávač" a kniha by mi myslím hodně pomohla. Moc bych si jí přála.
  ladytattooch@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 95. Snažím se kupovat co nejvíce to jde kvalitní potraviny, vysokoprocentní šunky, hodně zeleniny, ovoce, pít vodu bez bublinek a neslazené pití ... :-) sedlbauerova1@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 96. Ja se snažím žít zdravě a hlavně pravidelně, ale vzhledem k tomu, že ještě chodím do školy se mi to moc nedaří.
  Protože máme obědy věčinou ve 14:00, ale o víkendu ve 12:00. A po ránu kolikrát nevím co bych si dala a tak ani nesnídám. Myslím, že kuchařka vaší mamky by mi v tom aspoň trochu pomohla. Třeba bych si mohla nosit dobré a zdravé jídlo z domu a ve škole si je odhlásit.
  rybkovaj@email.cz

  OdpovědětSmazat
 97. dobre ranko. v současné dobe hledam motivaci zacit se lepe stravovat a vice cvicit ale jsem tvor poměrně líný a zadne predsevzeti mi dlouho nevydrží. doufam ze knizka by me inspirovala v tom jak vice rozumět telu a zbytecne ho nezatezovat... ivusicce@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 98. My s přítelem řešíme zdravý životní styl zdravě 😀. To znamená, že se snažíme jíst plnohodnotně, chodíme cvičit, snažíme se dostatečně spát a odpočívat, ale taky občas v jídle zhřešíme a nebo vynecháme posilovnu. Řídíme se prostě tím, že všeho s rozumem a nevyčítáme si, když si občas ulevíme a dopřejeme... 🙂
  Ivetaplskova8@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 99. tak nějak se snažím jíst zdravě a poslouchat své tělo <3 sabinaklimo96@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 100. Neřekla bych že jim úplně zdravě, ale jim dost vitamínů, ovoce a zeleniny, piju vodu většinu času.. a snažím se omezovat v něčem ✨
  natalie.skacelova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 101. Ahoj holky, vzhledem k nemoci
  mám nařízenou dietu, takže díky tomu se snažím jíst pravidelně a a nějak s rozumem. A jinak miluju pohyb a a sporty. A pak to nejdůležitější SPÁNEK, docela si pospím. ☺️ Mám ráda nové inspirace, tak třeba bych ji v kuchařce našla.
  alzbeta.podesvova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 102. Zdravý životní styl je pro mě důležitý. Ale co opravdu ten zdravý životní styl je? Ono přestat jíst sladké také není dobré a tělo,ač někdy zdárně bojujeme, si řekne, že ten kus čokolády tak moc potřebujeme, že zhřešíme ��
  Osobně se snažím mít všechny složky potravy tak nějak v rovnováze, ono všeho moc je moc ��.
  lucka-michalikova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 103. Ahoj holky,já jelikož hodně sportuji, tak se snažím jist kvalitněji, zdravěji a dodávat tělu energii prostřednictvím jídla. Když mám ale chuť, tak si ten trdelník na trhu prostě dám :D a pak si dám zase něco kvalitnějšího :)
  email: barajan1997@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 104. Ahoj holky, muj pristup ke zdravemu zivotnimu stylu je kladny. Nejenze jim zdrave, ale taky jim na co mam chut a zbytecne se nestresuju. Zkousim ruzne super potraviny, ctu ruzne navody kde co a jak. Chodim na jogu, ktera me strasne bavi, nejsem profik, ale mam z toho dobry pocit. Rada jsem v prirode a relaxuji, chodne chodim pesky. Hlavne je dulezite podporovat zdrave a kladne mysleni aby byl clovek pozitivni a to je muj nazor na zdravy ziv. styl :)
  zan.lankasova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 105. Snažím se jíst zdravě, ale jsem velký nervák a vždy sklouznu k sladkému. Teď píšu bakalářku a podobné recepty jako jogurtové tiramisu by se hodily :D
  97@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 106. Ahoj holky, zdravý životní styl moc neřeším, ale chtěla bych. Sportuji, tak aby se do toho zdravěji jedlo by bylo také lepší a myslím si, že bych se i lépe cítila a podávala lepší výsledky. Misanela.svobodova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 107. Už dva roky dodržuji zdravý životní styl a úplně mně to změnilo. Jsemplna energie a i moje postava už je lepší.
  adelabarborkova@email.cz

  OdpovědětSmazat
 108. Ahojte, rozhodne by som sa chcela zdravému životnému štýlu začať viac venovať a táto kniha je skvelou cestou ako začať.
  anetapevna@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 109. Začala jsem jíst zdravěji až po čtyřicítce a ráda bych s tím pokračovala dál.
  pupicek@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 110. Mohla bych říct, že mujz přístup k zdravému životnímu stylu je velmi kladný. A v podstatě tak žiju, snažím se jíst spoustu zeleniny, ovoce, celozrnne výrobky a v poslední době jsem si hodně oblíbila i veganská jídla. Co se týče sportu, tak aktivně nic nedělám. Ale každý den 10km procházka proběhne ;)
  Ve.ry@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 111. Na jídelníček moc nedbám. Pro mě je hodně podstatná sebeláska a moc ráda cvičím jógu :)

  kernerovaa@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 112. Dříve jsem zdravý životní styl neřešila, ale postupem času ano. Možná i díky Vám, Evě a Markét. Přišla jsem na to, že jsem psychicky i fyzicky více vyrovnaná. Momentálně se snažím jist zdravě a chodit pravidelně cvičit. Důležité pro zdravý životní styl je se zbytečně nestresovat. Knížka by se mi moc hodila k inspiraci na nové zdravé recepty. ❤️
  nadkaburianova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 113. Co se týče jídla, tak se řídím stejným heslem jako v mnoha dalších oblastech - všeho s mírou. :)
  email: adelkakam@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 114. Zdravý životní styl se snažím řešit čím dál víc, ale polední dobou je toho nějak moc a vůbec nestíhám například jíst pravidelně, kolikrát se mi stane, že za celý den mám jen jedno jídlo, což bych si chtěla dát jako předsevzetí, že to takhle nechci.
  eeevalne@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 115. Ahoj, holky, moc bych chtěla vyzkoušet recepty z této kuchařky, jelikož se snažím už nějakou dobu přidat i ke sportu ještě zdravý jídelníček. Občas zahřeším, ale to je asi normální. Fakt se cítím ve svém těle mnohem lépe. Nevěřila jsem, ale dělá to zázraky. Ani nejsem popravdě nemocná, to mě taky překvapilo. luci.peci@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 116. Zdravý životní styl mě baví už od 15,takže když na to tak koukám, frčím si na zdravé vlně už 16.rokem. Nejvíc mě baví, že tím inspiruji i moje blízké.

  OdpovědětSmazat
 117. Ja sa snažím jesť zdravo, ale nie vždy je to ľahké. A už vôbec nie teraz keď sú všade kam sa pozriem medovníčky a koláče, a všetky tie super chutné veci, ktoré mám tak rada🍪🍭🧁🎄
  paula.maria.zatkova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 118. celkom sa snažím no občas nevydržím a je po zdravom životnom štýle 😁😁
  sokoliksofi55@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 119. Snažím se. Zdravou snídani se mi naštěstí daří mít každý den. Ale pak už vůbec nedávám oběd a ani večeři a kolikrát to spojíme do jednoho jídla kolem 4 odpoledne 🤷.
  tereza.moserova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 120. Snažím se chodit na procházky do lesa, na zájmy jezdit na kole (i v zimě) a především dělat to, co nás baví. Hlavně se nestresovat. A co se týče jídla...snažím se jíst lépe, ale jednou za čas nějaké té čokoládě taky neodolam😅
  zuzana.krivancova03@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 121. Ahoj holky, nějak extra to neřeším, ale neprejidam se, většinou jim kraviny když mám na to chuť, tak si to dam, ať je to buď sladké nebo slané. 🙈😁 Ale rada bych to trochu změnila a zlepšila.

  Nikulisek95@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 122. V tom, jak se správně stravovat, jsem upřímně dlouho tápala. Chvíli jsem jedla moc málo, chvíli zase moc. Nedokázala jsem odhadnout, co je pro mé tělo "tak akorát". Ale rozhodla jsem se to přestat řešit (myslím tím porce, jídla se i tak snažím vybírat spíš zdravější) a nechat to na tělo, ať si samo řekne. Nejím na sílu. Někdy mám hlad takový, že si dám denně 5 jídel, někdy 3. Tělo není hloupé a myslím si, že každý z nás by se ho měl naučit poslouchat :)

  Email: luciepospisi@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 123. Abych řekla pravdu tak to co jím vůbec neřeším. Protože jsem ten typ holky co může sníst cokoliv, ale nikdy nepřibere. Ale vím že správná strava není jen o tom jak vypadám, ale hlavně o tom jak se cítím. Takže bych to chtěla změnit a tahle kuchařka by mohla být super začátkem! Email - veronikawroblova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 124. Tento dárek bych předala své mamince jako dárek k Vánocům protože skvěle splňuje podmínky zadání.pořád péče nebo vaří ze zdravých kuchařek a vždycky z toho vyjde něco čeho se nikdo nechce ani dotknout a tak si myslím že by ji tato kuchařka mohla pomoct protože by jedla zdravě a nikdo kolem by netrpěl.��


  dluha.a@gym-bohumin.cz

  OdpovědětSmazat
 125. Ja a zdravotní životný štýl moc neriešim , ked´ mám na niečo chuť tak si to proste dám a je mi jedno či je to sladké alebo slané , proste to zjem .

  emka.drzikova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 126. Mám jídelníček, snžím se ho co nejvíce dodkžovat a omezovat nezdravé věci, samozřehmě to teď před Vánocemi jde velice špatně, ale snažím se, začalo mě to i bavit a cítím se lépe, když jím zdravěji :)

  veronika.nikas@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 127. Ahoj holky,
  u mě to jsou pořád nové a nové začátky. Sice si nemyslím, že bych jedla nějak extra nezdravě, nepiju sladké nápoje a tak, ale mohlo by to být o dost lepší. Největší slabostí jsou různé buchty a sušenky, které si dávám až moc často.
  anetajah@centrum.cz

  OdpovědětSmazat
 128. Snažím se, ale někdy je chuť na hranolky nebo čokoládu silnější než já. Zbytečně se tím ale netrápím - jedna čokoláda za uherskej rok nic neznamená :)

  alenaperni@centrum.cz

  OdpovědětSmazat
 129. Snazim se zit zdravě, varim si zdrave jidla, sportuji jak to cas dovolí, ale uz musim rict ze to neni jako driv a vaha je pořád stejná a vule slabší.
  Muj email: motlova.m@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 130. Niekedy som sa stala otrokom anorexie, no teraz je to úplne inak ... snažím sa stravovať čo najlepšie to ide, nostále prídu dni kedy to úplne nezvládnem (poznáme všetci však, že :D ) popri crossfitových tréningoch 6x v týždni je strava určo základ. dorotka.luticova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 131. Snažím se, jak to jde. Za týden strávil docela dost hodin sportem nebo jinak v pohybu a s věkem (být je mi 19:D) jsem zjistila, že jídlo je docela důležitý faktorem vzhledem k výkonu. Často jsem měla problémy s jídlem, jako gymnastka jsem byla pod větším tlakem, takže jsem sice naštěstí neměla žádnou poruchu, ale občas to šlo dost nahoru a dolu. I proto mě i Markét s Vaší mamkou motivovali zkusit nekoukat na kcal a věčně se nějak omezovat, ale jíst nezpracované potraviny, sama si jídlo připravovat, hodně pít a snažit se, aby jídlo neovládalo můj život. Upřímně si myslím, že být cesta od nějakého špatného návyku je dlouhá a náročná, každý den/týden cítím, že jsem si v hlavě zase urovnala další věc a už se mi nestává, že bych se přes den "držela" a večer snědla celou lednici (doslova). :D
  alzbeta.bendikova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 132. Jist zdravé. Snažím se u nás doma to není zas takový problém. Celá rodina se snaží. Už jsem i zkoušela to fajn vlockovy tiramisu. Všem to moc chutnalo. Proto Bch chtěla zkusit i další fajn recepty.
  barcakesnarova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 133. Ahojte, já se snažím dodržovat jednoduchá doporučení, jako je je jíst sezóně, dostatečně dodržovat pitný režim, a vybírat si vždy tu zdravější variantu když je možnost volby. Někdy si samozřejmě taky zaprasím a myslím že je to tak naprosto v pořádku. Všeho s mírou. miiemu@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 134. Ahoj holky, snažím se sportovat a to mě fakt baví �� ten pocit po je k nezaplacení. Také se snažím jist zdravěji a nemlsat. To mi myslím i celkem vychází �� ale občas to prostě ujede. Myslím, že tahle kuchařka by byla super k posunutí na vyšší level a to by bylo super! �� zuzulelik@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 135. Osobně mám až moc zdravá přístup k jídlu, a trochu s tím už rok zápasím. Knížka bz mi mohla pomoct ve správném směru. bublovapetra@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 136. Ahoj.
  Zdravý život se snažím zapojit do mého života a s touhle kuchařkou by se mi to mohlo podařit. Miluji vaření.
  Mám vás ráda. Hezké Vánoce ��

  eliska.johancikova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 137. Zdravý životní styl...to je docela velké téma, mám pocit, že to řeší úplně každý a pro každého to znamená něco jiného. I já svoji definici stále hledám a pořád se mi nedaří úplně definovat. Teď je můj cíl chodit dřív spát, nekoukat 2 hodiny před spaním na obrazovku, víc číst, pravidelně cvičit (jóga, běhání, plavání a fitko) a hlavně jíst kvalitní potraviny, nejlépe doma vařené. Ve skutečnosti to bohužel ale vypadá tak, že chodím spát často po půlnoci, protože mám po práci ještě brigádu za barem, takže taky úplně nestíhám to cvičení a vlastně ani ty nákupy...když mám ale volné odpoledne, tak se to snažím dohnat. adelarysava@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 138. Snažím se jíst zdravě ale pro chocoholika jako jsem já to není až tak jednoduché. Ale tak nikoho to ještě nezabilo a čokoláda prostě k životu patří :)

  bara.soupalova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 139. Ahoj, zdravý životní styl miluji a opravdu moc mě baví. Baví mě vymýšlení alternativních verzí klasických jídel. A samozřejmě cvičení! to je droga!
  ditakabrtova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 140. Ahoj holky, zdravý životní styl se snažím nějak řešit, ale vyrůstala jsem na rohlíku se salámem tak mi to jde pomaleji, hlavně zvykat si na některé potraviny, třeba avokádo jíst nezvládám :D e-mail: elka001@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 141. Ahoj holky, já a zdravý životní styl se tak občas míjíme.Ráda bych chtěla začít jíst zdravě a cvičit, ale mám hodně povinností, a tak věčně nestíhám.Navíc ani nemám pořádně nápady co vůbec jíst a jak k jídlu přistupovat.Myslím, že podobně to má i moje mamka, takže kuchařka by se mi určitě hodila. Přeju krásný Advent.
  Peťa
  peta.kubenkova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 142. Ahoj, zdravý životní styl naháním především pohybem, protože jídlo miluju a nedokážu se stoprocentně zříct všeho "nezdravého". Ale převážně, když si skládám jídelníček, tak se vždycky snažím vybírat ty zdravější varianty (abych si tím pak omluvila zmrzlinu, čokoládu a teď to přicházející cukroví 😂)

  Krásný advent ❤️
  eliska.mar@email.cz

  OdpovědětSmazat
 143. Ahoj, můj přístup ke zdravému životnímu stylu je složitý. Na jednu stranu jsem vždycky byla sportovní typ, tréninky mám třikrát týdně a ve volném čase chodím běhat nebo plavat. Na stranu druhou je pro mě vyvážená strava dost problém - mám
  třeba chuť na něco zdravějšího, plnohodnotnějšího a často i chutnějšího, ale nechce se mi si hledat recept, připravovat to, potom mýt připáleniny z hrnce, když se mi to nepovede... Snažím se ale dodržovat pitný režim a (protože si myslím, že i nějaké to mindfulness k tomu patří) občas medituji.
  Tak tolik za mě.
  klara1789@email.cz

  OdpovědětSmazat
 144. No já svoji výživu řeším hodně, porože jsem často nemocná a hlavně dost často ve stresu. A když jim zdravě tak je to lepší jen mám pak takové ty chvíle, kdy potřebuji něco sladkého a proto bych chtěla tu knihu, aby mi ukázala zdravé dobroty ❤️
  stepkakrc@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 145. Ahoj holky,
  už dlouho se snažím jíst zdravěji. Když jdu do obchodu koukám, aby potraviny které kupuji neměly konzervanty, barviva a ,,éčka''. Snažím se i omezit cukr. Jinak mě moc baví experimentovat s novými recepty, takže bych byla z knížky nadšená.
  svoboann@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 146. Já sama můžu říct, že žiju zdravým životním stylem. Pracuji jako fitness trenérka, takže zdravé jídlo a cvičení s tím jde ruku v ruce :-) alzbeta.illeova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 147. Ahoj, zdravý životní styl se snažím řešit, ovšem ne vždy to jde. Ráda a často sportuji, to dodržuji a pravidelně. Ale se stravou to je těžší. Studuji na střední, takže obědy musím mit ve školní jídelně. Přitom vaření zbožňuji a ráda bych si vařila i do školy, ale nestíhám to. Ale o prazdninach i vikendech vařím často já a nějaká inspirace by se mi hodila.

  hejdova.barca@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 148. Životní styl řeším čím dal tím víc. Jelikož mé studium na maturitu a příprava na lékařskou fakultu zabere spousta času,tak méně času je na něm. Naštěstí mám ale maminku,která nám pripravuje skvělý a zároveň skvělý mňamky. Snaží se do jídelníčku zahrnou vše jídlo až už od zeleninu po ryby,ale rádi někdy porušíme a dáme něco sladkého.

  OdpovědětSmazat
 149. Ahoj holky, zdravý životní styl se snažím dodržovat ale nikdy se mi to nepodaří. Pořád si říkám od pondělí a je úterý a já už to nedávám. Můj email: vercakovar123@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 150. Vzdy je priestor na zlepsenie, mne sa podarilo chudnut -34kg ale zial po nejakom case som par kil nabrala nas5.Kniha by mi pomohla o5 nasadnut na spravny vlak :) erika.pribeliova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 151. Určitě se snažím. Spíš balancovat, než se snažit být stoprocentní. To mi totiž nikdy nešlo a potom jsem měla výčitky svědomí. Ale samozřejmě vidím mezery, které by bylo dobré zlepšit. Email: eliskarozehnalova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 152. Snažím se zdravému životnímu stylu trošku přiblížit. Mám hodně fyzicky náročnou práci, takže je pro mě důležité, abych dodala svému tělu vše, co potřebuje, aby takovou zátěž zvládlo. Začala jsem si tedy více hlídat, co do svého těla posílám, sem tam si počítám i makra pro představu, kolik toho denně přijmu a jestli mám hlavně dostatek bílkovin. Často mi ale již dojde inspirace na zdravá jídla a já zase sáhnu po těch fuj věcech, které bych chtěla vážně co nejvíc omezit ��. A snažím se samozřejmě také hodně spát, protože to je jedna z nejdůležitějších věcí pro tělo.
  hankakruckova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 153. Já se snažím. To je slovo, které používám pořad. Miluju zdravou kuchyni. Žádné preprancene, klidne i veganské, vegetariánské jídlo. Proste miluji experimentování se zdravými potravinami. Přijde mi až lito toho jídla a neokusit ho. Sama bych se jednou chtěla stát nutriční a pokouším se k tomuto životnímu stylu už nějakou tu dobu směřovat terez.prokopova@icloud.com

  OdpovědětSmazat
 154. Snažím sa jesť zdravie, ale určite by to šlo aj viac. Preto by som rada vyskusala kuchárku a nejak sa inšpirovala. Videa od Vašej maminky som mala hrozne rada!
  tkacovaromana@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 155. Ahojky. Zdravý životný štýl je dôležitý. Dlho som ho neriešila až som sa dostala do takého štádia, kam som sa nikdy dostať nechcela. Preto sa teraz snažím jesť viac ovocia a zeleniny, no teda vyberať a variť tie zdravšie potraviny. Obmedziť sladkosti a zobkanie mimo jedál. A hlavne viac pohybu 😊😊😊 Kuchárka by ma veľmi potešila a pomohla mi. Vaša maminka a Markét sú pre mňa veľkou inšpiráciou.
  hasidlova.h@gmail.com
  Ďakujem a pekný pondelok.

  OdpovědětSmazat
 156. Tuto knihu bych si moc přála, je to cca 2 měsíce co se snažím dostat do formy po porodu a především se soustředím na jídlo. Už jsem pár jídel podle receptu od Evy dělala a byly úžasné, o videich s Market G. ani nemluvim, moc mi daly :) bylo by skvěle mít tuto kuchařku 👍🏼

  nikola.csonkova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 157. Zdravou stravu určitě řeším, ale snažím se nic nepřehánět. Podle mě platí pravidlo, že všeho moc škodí, a tak je to i u zdravé stravy. Ale jsme strašení ovoco a zelenino zrouti :D ale občasná čokoláda či pečivo u nás taky nechybí :)

  danhelovaiveta@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 158. Snažím se žít zdravě už poměrně dlouho. Samozřejmě, že jsem hned nevyřadila všechny ty "špatné" potraviny z mého normálního jídelníčku a dokonce stále si dopřávám sladké ke kávě.😊😁 začala jsem více chodit každý den (už se to blíží k 10 000 kroků denně) a celkově se cítím mnohem lépe.

  mcejkova01@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 159. Dobré ráno :)

  pro mě to znamená hýbat se - ať už běhám nebo trávím čas ve fitku, kolo, lyže ... prostě se hýbat a udržovat tělo v nějaké kondici + k tomu také patří jídlo, vybírám si zdravější potraviny a hlavně hodně zeleniny a ovoce :) ... a samozřejmě že jsou dny kdy hřeším :D (oslavy, večeře s přáteli a občas i ten smažák bodne když jedu na kole :D)

  mdekretova@trask.cz

  OdpovědětSmazat
 160. Ahoj, zajímá mě zdravý životní styl, hlavně se chci cítit dobře a být zdravá, ale pořád nemám ve všem úplně jasno, co se týče správných surovin, poměru makroživin, velikosti porce a tak a tato kuchařka by mi v tom mohla pomoct :)
  Deniskka05@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 161. My cese jakolá rodina tak nějak snažíme. Ale ne vždy je to dokonalé. Ale mamka hrozně ráda vaří a právě proto bych ji tuhle kuchařku chtěla dát. Věřím, že by ji to potěšilo a zdravý životní styl by se u nás zlepšil. katy.but@email.cz

  OdpovědětSmazat
 162. Ahoj, snažím se.Ale tím, že nemáme v práci jídelnu a všechny restaurace jsou daleko a za půl hodiny se to nedá stihnout, musím si dělat krabičky a to je problém, prostě lenost 😀 zároveň jsme male město, takže nějaky dovoz jídla je taky problém. Hlavně poslední dobou jsem to dost zanedbala, tak se zase potřebuji dostat do nějake rovnováhy.
  Přeji krásný den.
  M. Boudna@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 163. Já se teď snažím více cvičit. Ze začátku jsem se do toho musela trochu nutit ale pak mě to začalo bavit. Můj problém je v tom že když jsem nemocná tak necvičím a pak mi dělá problém znovu začít ale vždycky se mi to nakonec nějak podaří😂. Co se týče stravy tak se taky pokouším jíst zdravěji a proto by se mi tahle kuchařka neskutečně hodila protože občas nevím podle jakých receptů jíst❤

  danuska.spicarova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 164. Ahoj,
  Zdravý životní styl se snažím dodržovat. Hodně sportuju jako běh, kolo, badminton, lyže...mam problém s velikostmi porci a sestavou na talíři. Kuchařka by mi pomohla si velikost hlídat a i spirpvat se na další chutná jídla
  maceckova.verca@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 165. Poslední dobou se zajímám o zdravý životní styl, už mi není jedno, co jím jako dříve. Snažím se co nejméně sladit, omezuji smažená a velmi tučná jídla. Jediné, co se mi nedaří, je pravidelně sportovat. V létě jsem sportovala každý den, ale teď kvůli vysoké škole sport už moc nestíhám.
  lucie.lhotkova3@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 166. Já přistupuji ke svému zdravotnímu stylu tak, že ráda jím zdravě a baví mě to, ale nemám k tomu moc informací a receptů, tudíž by tahle knížka byla mojí geniální představou.
  anetka.vankova10@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 167. Ahoj holky, neřekla bych že můj životní styl je úplně nejlepší, ale snažím se. Už od mala, mamka nikdy nekupoval nezdravé jídlo a pití a udělala dobře, teď se na to dívám s odporem. Co se týče jídla jsem na tom dobře, ale chtělo by to nějaké to cvičení.
  @anetacikrlova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 168. Dodržovat zdravý životní styl je podle mě důležité, ale všeho s mírou. Není to podle mě jen o tom že pořád jíte zdravě nebo že sportujete,protože někteří lidé se stresují z toho že dnes si nebyli zacvičit nebo že si jednou dali normální jídlo. Životní styl je celkově jak žijete, jestli se stresujete a tak a já se snažím ho dodržovat.

  erika.vind.11@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 169. Ahoj holky,
  o zdravou stravu se zajímám a pomalu, ale jistě se snažím různé návyky zařadit do života :). Jako například omezení cukru a zařazení (hoodně) zeleniny do jídelníčku. A proto by se mi tato kniha moc líbí, protože se mám ještě co učit.
  jinova.k@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 170. Já se o zdravý životní styl docela hodně zajímám, ale bohužel se mi to u nás doma moc nedaří realizovat. Hlavně moje mamka to nemůže vystát. Říká, že to je hrozná móda a že si jen vymýšlím nesmysly. Není to lehké.
  Tereza.kacz@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 171. Myslím, že môj prístup k zdravému životnému štýlu je zatiaľ priemerný. Konečne som si po rokoch našla cvičenie, ktoré má baví a robím ho pravidelne. Nemyslim si, že je nezdravo, ale ani to nie je jedálniček vzorného stravovania. Nedokážem sa vzdať sladkého ani obmedziť pečivo.Kucharka by ma v zdravšom stravovaní mohla nakopnúť :) Ale snažím sa aspoň vyberať o niečo lepšie potraviny a nájsť dobrý pomer medzi kvalitou a cenou.

  dominika.kasiarova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 172. Co se zdravého životního stylu týče, je pořád co zlepšovat. Ráda bych že zdravého jídla a hlavně správně složeného jídla vytvořila návyk, který by byl součástí každodenního života. A taky bych ráda alespoň něco přenesla také na přítele 😁.
  petra.koberova@centrum.cz

  OdpovědětSmazat
 173. Já a zdravý zivotni styl..noo.�� Miluju sporty a opravdu kazdy týden hraju tenis, posiluji, v zimě lyžuji a snowboarduji. Akorát ta zdravá strava u me pokulhává. �� Ráda si dopreji dobré jídlo a miluji například knedliky.Chtěla bych se naučit vařit nějaké zdravější recepty a věřím, že by mi holek kuchařka hodně pomohla.
  andy.davidova306@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 174. Ahoj, kuchařku už mám doma a je super. Přála bych si ji pro mamku ☺️ protože ona i já máme rady zdravá a výživná jídla. Hodně jsem omezily cukr a zato jsme hodně přidaly do jídelníčku ovoce a zeleniny ��
  nikolach95@email.cz

  OdpovědětSmazat
 175. Snažím se,aby zdravý životní styl byl mým stylem,resp. naším rodinným stylem, ale je to jak na houpačce. Nicméně jíst vyváženě stran hlavních makrobiotik se nám docela daří. Magda mmiigg.c@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 176. Po 6 letech vegetarianstvi bez mleka s bezlepkovou dietou nyni "najizdim" na Zuckerfrei stravovani..je to boj ale stale se dozvidam neco noveho,zkousim nove chute a objevuju. Jsem pro vsechno otevrena

  OdpovědětSmazat
 177. Jídelníček skoro neřeším, nechutnají mi uzeniny jako parky atd. Proto je skoro nejim. Snažím se omezit sladkosti, ale teď v předvánočním období to úplně moc nejde. Chtěla bych začít dodržovat nějaký jídelníček, abych se cítila líp. Já nepotřebuju zhubnout, ale tam dobrý a svěží pocit bych potřebovala.

  friedrichovaja@gtmskola.cz

  OdpovědětSmazat
 178. Ahoj.
  Zdravý životní styl je velkou součástí mého života, ačkoliv to tak dřív nebylo. Dnes se snažím a snad se mi i daří, ale věřím ze s novou kuchařkou by to zase dostalo větší impuls nepolevit, kor když jsou ty Vánoce ��‍♀️��
  Přeji Vám krásné Vánoce . :)
  kacka.vasinova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 179. Jaký je můj přístup ke zdravému životnímu stylu vám říct nemůžu, protože to mam jako dárek pro moji mamku, která miluje zdravé jídla a vím, že by jí to udělalo ohromnou radost!
  Můj e-mail Pipichy@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 180. Poslední dobou jsem začala více dbát o zdravé stravování. Omezuju sladké, fastfood a jíme hodně zeleniny a ovoce. Přesto si myslím, že bych potřebovala nachytat trochu inspirace a tato kuchařka by mi mohla určitě pomoct. Hlavně bych ráda obnovila své obědové "menu", protože mám pocit, že jím stále to samé.

  tereza.kazmirowska@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 181. Ahojky :)
  Já se snažím být tak nějak vyvážená, co se stravy týče :) Jíme hodně zeleniny, ovoce tak nějak normálně, sladké vody a jídlo máme vyřazené skoro úplně. Snažím se vařit na každý den, aby byl teplý oběd, akorát s rybami to máme trochu horší :( jíme tak jednou - dvakrát do měsíce, což není úplně ideální...
  Manžela se do zdravého jídla snažím trošičku nutit, ale když mu to člověk nachystá přímo pod nos, tak to sní :D
  sim.benesova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 182. Dobré ráno,
  knížku bych moc chtěla, protože se starám o tělo z venku. Používám přírodní kosmetiku,v kterou si sama vyrábím, pravidelně cvičím, chodím do sauny....jen k mému zdravemu stylu chybí úprava jídelníčku, změna stravovacích návyků, omezení masa. To mi zatím k mému tělu či srdci neprirostlo.
  miss.atevi@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 183. Zdraví životní styl určitě řeším. Snažím se jíst pravidelně, sportovat, dělat co mě baví. Ale ráda si někdy dát i něco co mám ráda a není to úplně zdravé. Jídlo bych ráda řešila víc, ale přijde mi, že z článků na internetu člověk vyčte jednou, že je takhle potravina zdravá potom zase že ne, takže v tom mám celkem nepořádek. Knížka by mi určitě pomohla. Ráda bych se i dozvěděla, jak mlsat bez výčitek <3 :)

  lucie.zelinkova@email.cz

  OdpovědětSmazat
 184. Můj životní styl je pro mě hrozně důležitý. Jím ovoce, zeleninu a ryby. topinkova.katerina@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 185. Ahoj holky, já se snažím spíš o vyváženou pestrou stravu. Nijak se neomezuji. Jím, co mi chutná, ale snažím se to držet v rozumné míře. A tak je to podle mě správné. :-)
  dubovajana@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 186. Tak asi jako skoro každý se snažím vést zdraví životní styl,jenže u někdy se najde ta chvilka že není co zrovna uvařit nebo je na něco chuť tak člověk sáhne po nezdravém. Tato knížka by mi třeba pokohla6v tom vše zlepšit.
  ja.nikolka@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 187. Samozřejmě řeším, co jím a jestli je to zdravé nebo není, ale nenechávám se tím nějak moc stresovat. Když mám chuť na něco míň zdravýho, tak si to dám a druhý den to třeba vyvážím zase zdravějším výběrem jídla a cvičením. Prostě nenechat se tím zašněrovat do nějakých pravidel, který akorát frustrujou.
  jana.smolova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 188. Patřím mezi typ lidí, kteří milují jídlo a někdy úplně tak neřeší jeho zdravou stránku:D Ale musím přiznat, že s přibývajícími roky už tělo nespotřebovává kalorie tak rychle, a tak se snažím u většiny jídla vybírat zdravou variantu. Člověk se cítí lépe a má kupodivu více energie. To však neznamená, že bych mlsání vyřadila úplně. Ráda jídlo i připravuji,ale postupem času někdy dochází fantazie, proto by mi kuchařka udělala velkou radost :) tinkovahana@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 189. Ahojky, poslední dobou jsem se začala o zdravý životní styl celkem dost zajímat. Sportu já moc nedám, ale snažím se jíst pestrou a vyváženou stravu.
  stepankavosicka@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 190. Ahoj, zdravý životní styl jsem bohužel řešila posledních 5 let až moc a tělo mi to teď všechen ten stres dává pěkně sežrat, snažím se teď najít nějakou zlatou střední cestu a více se naučit odpočívat. Z toho důvodu by mě i knížka dost potěšila :)
  E-mail: verca.pickova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 191. Jako malá jsem milovala zeleninu a ovoce a jedla je dost často především pro to že mi ji vždy někdo připravil. Strašně ráda bych jedla zdraveji i teď, ale znamenalo by to pro mě nákup alespoň o 200,- dražší a pak si to všechno ještě připravit a já jsem strašně líná takže se mi nikdy nechce.

  balakovahana@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 192. Ahoj, zdraví jídelníček nenî moje úplně silná stránka. Ale myslím že ke zdravému jídelníčku patří vypít každý den aspoň dva litry vody což většinou splním. A jíst pravidelně a to snad taky splňuju.

  magdalenapas@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 193. Snažím se jíst zdravě, nedaří se mne to na 100%. Podle receptu vaší mamky vařím ráda :)
  veronika.lohynska@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 194. Ahoj holky, pořád se snažím a pořád je, co zlepšovat, samozřejmě občas dost povolím, ale snažím se zase, co nejdříve vrátit zpět.
  summer17@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 195. Můj přístup ke zdravému stravování je tak napůl... snažím se jíst zdravěji a nejíst vyloženě "prasárny", ale dost často mi dochází fantazie co jíst a pak to mám celkem stereotypní, což mě logicky nebaví a sklouznu k něčemu nezdravému. sara.selucka@gnj.cz

  OdpovědětSmazat
 196. Zdravý životní styl se snažím řešit. Velký problém je pro mě jídlo, protože hodně ujíždím na sladkostech(hlavně čokoládě). Moje jídlo je vždy to na, co mám chuť(nejím nic moc nezdravého-uzeniny,skoro žádné pečivo..). Kuchařka by se mi hodila k inspiraci pro výživnější jídla.
  Žádný problém nemám s pohybem, sportuji každý den.
  kpopsimovova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat