Co je „Velká vánoční soutěž“?

Velká vánoční soutěž je soutěž o spoustu super cen poskládaných do virtuálního adventního kalendáře TADY. Každý den se otevře nové okénko s novou soutěží a hraje se na novo. Každá soutěž totiž trvá jen jeden den, od půlnoci do půlnoci.

Kdy soutěž probíhá?

Velká vánoční soutěž začíná 1. prosince, každý den běží jedna soutěž začínající v 00.00 a končící 23.59 tentýž den. Hned potom se zpřístupní další okénko v adventním kalendáři se stejným průběhem až do 24. prosince. POZOR! Nelze se soutěží zpětně zúčastnit, tak pozor, abys nějakou nepropásl/a.

Soutěže spouštíme ručně. Omluvte tedy, pokud se někdy políčko nezpřístupní přesně o půlnoci. Vždy ale budete mít přibližně 24 hodin na soutěžení a protože  se vítěz vybírá náhodně, nemusíte se prát o čas.

O co se soutěží?

Na ceny, které můžeš během čekání na Vánoce vyhrát, se můžeš podívat ve videu TADY a článku TADY. Dopředu je tajné, co které okénko skrývá, proto buď ve střehu a nezapomeň každý den zkontrolovat o co se zrovna soutěží!

Jak se do soutěže zapojím?

Podmínky účasti v soutěži najdeš individuálně po rozkliknutí okénka pro daný den. Většinou se soutěží na blogu, ale někdy se bude soutěž probíhat na jiných sociálních platformách. Pokud tomu tak bude, přesměrujeme tě z blogu, takže neměj strach, že by ti něco uteklo! Soutěžit se bude formou psaní komentářů.

Zapojením se do soutěže souhlasíš s tím, že v případě výhry bude tvůj kontaktní e-mail využit k tomu, abychom tě mohly kontaktovat ohledně zaslání tvé výhry. Kontakty a další data nejsou jiným způsobem sbírána a využívána.


Další časté otázky


Zvýším svou šanci na výhru, když budu spamovat komentáře?

ROZHODNĚ NE! Je povoleno soutěžit pouze s jedním komentářem, takže není důvod psát přihlášek více. Na blog lze vložit maximálně 5000 komentářů, pokud taková situace nastane, soutěž pro daný den končí. Buďte proto prosím solidární vůči ostatním na které by se nedostalo, a zbytečně nepište více komentářů.

Kdy a jak zjistím, jestli jsem vyhrál/a?


Výherce se budeme snažit vyhlašovat hned druhý den, každopádně však nejpozději dva dny od ukončení dané soutěže. Výherci bude vypsáni v článku dané soutěže a o výhře budou informováni na e-mail, který uvedli v komentáři jako kontakt. Pokud bude soutěž probíhat na Instagramu, budou výherci informováni do directu.

Jak jsou výherci vybíráni?

Výherci jsou vybíráni náhodně.

Mohu se účastnit více soutěží?

Samozřejmě, ale každý může vyhrát pouze jednou. Chceme obdarovat co nejvíce čtenářů.

Som Slovák môžem sa zúčastniť?

Ano, budeme moc rády!

Přidal/a jsem komentář na blog, ale nevidím ho!

Je to možné, je vidět pouze 200 komentářů, abys zobrazil/a další klikni na „načíst další“. Tam už svůj komentář najdeš. Přiznáváme ale, že proti naší vůli nás blog občas zlobí, a tohle tlačítko špatně funguje. Komentář tam ale je, a my ho v našem interním systému vidíme. Má tedy úplně stejnou šanci na výhru jako jiné komentáře.

Nemohu vložit komentář na blog, abych se zúčastnil/a!

Taková situace může nastat, jestliže je na blog vloženo 5000 komentářů, což je maximum, pokud se tak stane, soutěž pro daný den končí.

Pokud jsi ani tak nezjistil/a odpověď na svou otázku, nebo ti zde nějaká informace chybí, neváhej se nás zeptat do komentářů pod tento článek!

Držíme palce!
Lucie a Nicole

2 komentáře

  1. Chtěla bych se zeptat jak mě kontaktujete na email. Mám ho napsat do komentáře pod daný den nebo ne. Jinak se moc omlouvám jestli se ptám hloupě, ale moc se tady na blogu neorientuji.

    OdpovědětVymazat
  2. Já bych se chtěla zeptat jestli musím být plnoleta abych se do soutěže mohla zapojit nebo kolik musím mít let

    OdpovědětVymazat