Rok se opět s rokem sešel a my si i letos chtěly zavzpomínat a tento šílený (v tom nejlepším slova smyslu) rok si trochu sesumírovat. Vybraly jsme naše nejoblíbenější události, výlety, fotky a články za 2016 a podělíme se o ně s vámi v tomto rekordně dlouhém článku. Tak jdeme na to!Rok 2016 začal hned pěkně zprudka. Já (teď zrovna píše Nicole), jsem pár dní po Silvestru odletěla na měsíční kurz spojený se stáží v Raleigh v Severní Karolíně ve Spojených státech. Učila jsem se o podnikání, start upech a stážovala v rozvíjející se firmě Pitch and Primer. Možná si to pamatujete - mladý američan, který chce změnit názor místních chlapů na nakupováním tím, že jim to zjednodušší a nabídne jim k tomu extra servis. Tak dneska už po Raleigh a okolí jezdí cool předělaný pojízdný obchod a prodává prvních pár pánských značek! Taky není jednoduché zapomenout na úžasné kamarády Stevena, Michaelu a Gabrielu, kteří se i objevovali ve vlozích. Pamatujete si i na Michaeliného přítele Daniela? Někdy mezi zářím tohoto roku a létem roku 2018 se do Severní Karolíny vrátím na jejich svatbu jako družička! Jupíí!


únorem přišlo smutné loučení s kamarády v Raleigh, ale obrovské těšení se na rychlý přelet do New Yorku, kde jsem se setkala s Jonášem a strávili jsme přes deset dní ve městě co nikdy nespí. Byla pěkná zima, ale bylo to úžasný. Objevovali jsme místa, atmosféru a jak jinak taky kavárny a jídlo. Přečtěte si článek plný new yorkských tipů.


Ke konci února jsme byly Toni&Guy pozvány do Londýna, abychom se podívaly na Fashion Week a na přehlídky, které mají možnost česat. Fashion Week milujeme stejně jako Londýn pro jejich atmosféru. V zákulisí přehlídky Vivienne Westwood jsme dokonce zahlédly i samotnou ikonickou návrhářku!


Fashion Week se pak udál i v Praze, a to ve strahovských studiích, a opět o veliký kus zvedl svou úroveň. Na několik dní se celý český fashion svět sejde na jednom místě a je to opravdu podívaná!


Jely jsme i do Verony, kde jsme se byly podívat na přehlídku spodního prádla a plavek Calzedonia, která byla opravdickou taneční a hudební show a ke konci se proměnila spíš v taneční party!


Dalším výletem byl Amsterdam, kam jsme jely obdivovat novou kolekci C&A. Ti mají vždy prezentace kolekcí neuvěřitelně promakané - nádherné místo, skvělý styling, nápaditá prezentace a pak ještě výtečná večeře. Možnost navíc poznat tak malebné město jakým je Amsterdam byla úžasná.


Milovaný Londýn jsem navštívila (Nicole) ještě jednou v květnu, tentokrát za účelem odhalení nové kolekce F&F. Tenkrát i vyšlo na Londýn neskutečně krásné počasí a celý výlet byl prostě skvělý.


Společně jsme se vydaly objevovat trendy v líčení pro podzim s kosmetikou MAC do Berlína a neskutečně si užily pár dní plných hravé osobnosti naší oblíbené značky a cool Berlína.


Jsme hrdé na to, že jsme se mohly v červnu zúčastnit Avon Pochodu proti rakovině prsu a to jako jeho ambasadorky. Být schopny předávat vám i taková důležitá poselství nám dělá velikou radost a jsme rády, že můžeme aspoň trochu pomoci. A řekneme vám, že ten pocit kdy vystoupáte na obrovské podium a před vámi stojí několik tisíc lidí, kteří všichni přišli na podporu dobré věci, je opravdu nepopsatelný. Máme radost, že i letos budeme Avon Pochodu dělat ambasadorky a na akci už se moc těšíme.


Léto pro nás bylo ve znamení hudebních festivalů - Open'er v Polsku a Colours of Ostrava. Oba velikánské a skvělé fesťáky s parádními kapelami. Udělaly jsme si ještě pár výletů po Čechách, ale spíš se věnovaly práci na motivačním diáři pro rok 2017, našemu e-shopu a dalším projektům.


Spustily jsme náš e-shop s novými produkty a pořád se snažíme pro vás vymýšlet nové věci, které budou především kvalitní, originální a od nás s láskou.


Poznaly jsme nejmilejší a inspirativní atletku Anežku Drahotovou a "naučily" se rychlochůzi! Vše jsme natočily i do videa. Anežce jsme pak držely palce na olympiádě a přejeme i teď jen to nejlepší do budoucna.


Kuba si vyběhl 400 metrů do skokanského můstku v Harrachově a já (Lucka) jsem ho u toho podporovala. Překvapilo nás, že někteří z vás závod už znají a dokonce někteří i běželi. S většinou jsme se shodli na tom, že je to teda velká fuška a každého běžce vážně obdivujeme!


Zorganizovaly jsme několik workshopů o blogování, youtube a o focení a už se těšíme, že opět nějaké uděláme i v tomto roce!


V září opět nastal Fashion měsíc, a s ním i pražský fashion week. Ten byl zatím nejlepší co kdy byl - se skvělým prostorem přímo v centru, inspirativními přehlídkami, super atmosférou a pro mě (Nicole, Lucka byla zrovna na Malorce) i zážitkem ve formě pozvání od MAC bydlet v hotelu hned u akce, strávit čas s mými oblíbenými blogerkami a celkově si to užít. Články jsem vám rozdělila na den prvnídruhý a třetí.


(Lucka) jsem s Kubou navštívila dechberoucí Malorku a užili jsme si naší první větší společnou dovolenou! Malorka je opravdu krásná. Má nejprůzračnější moře, jaké jsem kdy viděla a útulná, malebná městečka a vesničky. Rozhodně doufám, že se tam ještě někdy (několikrát) podívám!


Nicole se zase zamilovala do Norska. Nádherná země s dechberoucí přírodou, kulturou, lidmi a celkovou atmosférou. Zažili jsme úžasné dobrodružství a rozhodně to nebyla poslední návštěva.


Vydaly jsme náš motivační diář! Pokřtily ho s přáteli a už jen doufaly, že se vám bude líbit. A on se líbil! Udělalo nám to neskutečnou radost, a ještě pořád dělá, když nás například označujete na instagramu. Budeme rády za jakýkoliv feedback a brzy se i začneme aktivně ptát na to, co zlepšit do příštího roku (mrk mrk!). Diář si pořád můžete pořídit třeba na Martinusu.


Náš oblíbený Olympus vytvořil novou řadu svého foťáku a to Pen EP-L 8, a k té příležitosti pozval na oslavu spooooustu blogerek z celého světa do Řecka. Byl to ráj! Moře, bazén, sluníčko a super společnost.


V létě jsem odstátnicovala! Hurá! A na podzim převzala svůj bakalářský diplom a začala navazující magisterské studium. To tentokrát samozřejmě mluvíme o Lucce. Nicole to čeká teprve letos, uf.


Na podzim jsme se zúčastnily Bloges Marketu, a také Ostravské Pecha Kuchy. Velkého večera plného přednášek od nejrůznějších osobností. V sále bylo asi 1300 lidí a nám se pekelně třásly kolena. Nakonec jsme to ale zvládly a byl to pro nás rozhodně jeden z momentů, který nás v tomhle roce hodně posunul. Možná to zní jako klišé, ale je opravdu důležité jít i do situací, které vám nejsou prvotně příjemné. Když je pak zvládnete, budete na sebe opravdu pyšní.


Čekalo nás ještě trochu poznávání, a to v Madridu, kde jsme nejdříve obdivovaly další kolekci C&A a Clockhouse, a poté si pobyt i prodloužily, užily si Madrid a blízké Toledo.


Potkaly jsme se se spoustou z vás na autogramiádách nejen po České republice, ale i na Slovensku!


Nádhernou třešničkou z blogerského pohledu bylo získání ceny Blogerka roku, díky vaší podpoře už počtvrté. Navíc zbylé kategorie vyhráli i další skvělí tvůrci a měli jsme opravdu obrovskou radost. Na společném focení jsme pak započaly i naše prosincové Vlogmas, které jsme i letos spojily s velikou vánoční soutěží. Všechno bylo dost náročné na přípravu, provedení a organizaci, ale nakonec jsme to zvládly a vaše veliká aktivita, milé komentáře a podpora nám opravdu dodala spousty motivace do nového roku.


Do rodinky se nám narodil Šimon, náš roztomilý bratranec.


A krásnou tečkou za celým rokem bylo pozvání do Dubaje, kde jsme prožili čtyři snové dny plné těch nejšílenějších dobrodružství. Připomenout si to můžete v nedávném photo diary tady.Páni! Musíme přiznat, že jsme si díky tomuto článku teprve pořádně uvědomily, jak úžasný a přelomový pro nás rok 2016 byl. Kolik krásného se událo, a že jsme za to nesmírně vděčné. Nezbývá než doporučit, abyste si svůj rok také shrnuli, uvědomili si, čeho si na svém životě vážíte a co vás baví, a v roce 2017 právě toho dělali co možná nejvíce! My bychom byly šťastné kdyby se nám opět podařilo hodně cestovat.

Krásný rok 2017 vám přeje Nicole a Lucka!

23 komentářů

 1. Nádherné fotky a spomienky :) Všetko naj do nového roku.


  Zvláštne dievča
  Čítanie je sexy

  OdpovědětVymazat
 2. Pani, vas rok teda byl takovy, jaky dlouho ne! Krasny vzpominky a je obdivuhodny, kolik jste toho stihly!!! Ty fotky jsou naprosto bozi a vsechny mista, kde jste byli jsou taky prekrasny! Tak rada bych se podivala treba do Londyna, vratila do Amsterdamu nebo navstivila Dubaj.... Preji stastny novy rok a doufam, ze tenhle blog zustane stejne autenticky jako doposud. ;)
  Sandra / http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 3. Někdy bych chtěla vidět váš diář. Musí praskat ve švech. Mně třeba někdy přijde naprosto nereálné, stíhat školu, práci a blog - ačkoli u vás je to jednodušší o to, že blog je vaší prací.
  Krásný a podobně úspěšný další rok,
  Karo
  http://inkpotstories.com/

  OdpovědětVymazat
 4. Tak myslím, že jestli jste si do toho roku nechtěly říci, že jste zcestovalé, po tomto roce už zcela jistě můžete!! :D :D

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadalo by líp, kdyby to psala jen jedna z vás, takhle jste si to udělaly zbytečně složitý :)

  OdpovědětVymazat
 6. Teda, to jsou zážitky! :)) Holky, jeden krásnější než druhý a já už se nemůžu dočkat, až se vydáte na cestu 2017, abychom to všechno omrkli s vámi! :)
  Dneska jsem viděla váš diář a musím říct, že mě fakt mrzí, že už jsem si jeden pořídila. Ale pokud (mrk, mrk) plánujete jeden i na příští rok, chci to vědět jako první. :D :)
  THE WORLD BY MARIA

  OdpovědětVymazat
 7. Vážně jste těch zážitků a cestování měli hodně a moc vám to přeji! Na každém videu a v každém článku jste tak pozitivní, že mi vždy zvednete náladu a za to moc děkuji!
  Ať je i tento rok pro vás tak pestrý jako ten loňský!

  OdpovědětVymazat
 8. Musim řict že mate važně krasne fotky.

  OdpovědětVymazat
 9. Gustavo Woltmann5. ledna 2017 v 9:41

  Krásně nabitý rok 2016, tolik úspěchů a dobrodružství. Ale věřím, že 2017 to překoná :) Držím pálce!

  OdpovědětVymazat
 10. Nadherne fotky! Bavi me, ze zijete kazda krome toho spolecneho i svuj zivot, a tak je vas blog 2x tak zajimavy a kazdy si tu najde to svoje :-)
  Preji mnoho uspechu v roce 2017!

  OdpovědětVymazat
 11. Je vidět, že jste si rok 2016 opravdu užily a ať je rok 2017 stejně nebo možná ještě více plný zážitků. Tak hodně štěstí a zdraví :) Jinak moc děkuju za inspiraci, kterou mi předáváte a já ji potom se ségrou mohu použít na blogu. Mám vás moc ráda

  Miška ♥ ♥ ♥

  OdpovědětVymazat
 12. Jejda, to je super, ani jsem si neuvědomila, kolik jste cestovali, jste super inspirace holky! :) Krásný rok 2017!

  OdpovědětVymazat
 13. a ještě lyžovačka byla, ne? :)

  OdpovědětVymazat
 14. Wow! Snad toho bude v roce 2017 stejně nebo ještě více:))
  http://listiration.com

  OdpovědětVymazat
 15. Ahoj Holky, naozaj krásny článok <3. Co sa týka vášho diáru
  je naozaj skvelý, jediná vec co ma mrzi je to, ze nie je aj nejaká
  slovenská verzia (písaná v slovenčine a so slovenským kalendárom /co sa týka mien/)
  Dakujem, ste najlepšie cz/sk blogerky<3

  OdpovědětVymazat
 16. Super shrnuti! At je tok 2017 jeste uspesnejsi:)

  www.bridgeofmemories.co.uk

  OdpovědětVymazat
 17. Jéé, na svatbu jako družička? To bude určitě dokonalé, moc ti to přeji Niky ♥
  Jinak to byl fakt nabitý a krásný rok určitě, jen tak dál holky :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
 18. Holky to je tak úžasný článek plný inspirace! :) Je úžasné vidět, jak krásně se dá život žít, přeji Vám, ať se Vám další rok také krásně vydaří!

  OdpovědětVymazat
 19. Nový trend na internetu, on-line mini půjčky. S těmi nejvýhodnějšými úrokovými sazbami a dalšími podmínkami poskytování úvěrů. Pouze na https://vsepujcky.cz/company/creditportal

  OdpovědětVymazat
 20. Nadherne fotografie :) A ty cerne palcaky jsou tedy top! Ja psala ohlednuti za 2016 na svem blogu i jako male predstaveni me osoby: https://obrazemblog.wordpress.com/2017/03/02/stories-1-a-jake-je-to-vase/

  Jinak Amsterdam je super, ale moc doporucuju najit si v NL cas i na jina mesta, u me se to prispevky o Holandsku jeste bude kupit, prave doufam, ze to treba nekoho nalaka i na dalsi objevovani zeme :)

  Preju hodne uspechu i do 2017! :) A.

  OdpovědětVymazat