Friday, November 10, 2017

NOVINKY | Kde se uvidíme?


Ahoj všichni! To to zase uteklo ten týden! My jsme se dneska rozhodly rozšířit naší kategorii novinky o nový článek a shrnout pár nejdůležitějších událostí, které se teď sešly, a o kterých vás chceme informovat.

První a zároveň jedna z nejdůležitějších informací je ta, že se s námi můžete zítra, v sobotu 11.11. potkat v nákupním centru Chodov, kde budeme jako dobrovolnice od 8 do 11 hodin před Albertem pomáhat v rámci projektu Národní potravinová sbírka. Jde o sbírku, která bude probíhat na několika místech po celé České republice, a to především u supermarketů a drogerií. Tam budete moci nakoupit produkty a trvanlivé potraviny, a ty potom věnovat těm, kteří je potřebují nejvíce. Podle nás je to moc hezká iniciativa, máme radost, že toho můžeme být součástí a budeme hrozně rády, když se do projektu také zapojíte. Ať už zítra na Chodově, nebo kdekoli jinde ve vašem okolí! Více o projektu a seznam míst, kde bude akce probíhat najdete na webu potravinypomahaji.cz!

Máme radost z toho, kolik z vás už má naše diáře na rok 2018 a už se moc těšíme na poslední dvě letošní autogramiády. Autogramiáda v Bratislavě bude 22.11. od 18:00 v Martinusu a autogramiáda v Praze bude hned následující den, 23.11. od 17:00 v Luxoru na Václavském náměstí. Obě autogramiády budou začínat besedou, kde se zaměříme na blogování, plánování a hlavně na jakékoli vaše otázky, které si pro nás připravíte a pokračovat budou podepisováním a focením! 


Další informací, kterou rozhodně nemůžeme vynechat je to, že film Nejsledovanější je momentálně v kinech na Slovensku! Takže jestli chcete nakouknout do zákulisí nejen blogování, natáčení, ale také našich soukromých životů, určitě si udělejte čas a zajděte se na film podívat. Seznam kin a promítacích časů najdete na ahojvkine.cz!

A úplně poslední zpráva dneska je velké poděkování vám, všem našim sledovatelům za vaše hlasy v anketě Blogerka roku, které nás dostaly do finále hned ve dvou kategoriích - FASHION a VIDEO! Vážně si vaší podpory moc vážíme a každý jeden hlas pro nás hodně znamená. To, že vás baví sledovat to, co děláme, nás neuvěřitelně motivuje k tomu se neustále zlepšovat a vymýšlet nové a nové formáty a projekty! Takže ještě jednou děkujeme a pokud nás chcete podpořit i ve finále, budeme moc rády za vaše hlasy!

Krásný páteční večer!
Share:

4 comments

 1. Na film Nejsledovanější se moc těším až ho uvidím. Zatím nebyl čas tak jsem zvědavá. Jinak na blogerku jsem Vám hlas pochopitelně dala, moc vám to přeju. Jste fajn tak pokračujte v tom co děláte :)

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete
 2. Moc Vám přeji úspěch v blogerce roku, určitě pro vás budu hlasovat, zasloužíte si to :)

  Little Dreamer

  ReplyDelete
 3. Myslím, že každoroční umístění na předních příčkách v Blogerce roku je zasloužené, sleduji vás už dlouhou dobu a opravdu musím uznat, že ten pokrok od doby třeba před rokem či dvěma je fakt vidět. Snažíte se zlepšovat v tom co děláte a to je to, proč vás tolik lidí obdivuje ;) Jste pro fanoušky velkou motivací, jen tak dál ;)
  PS: Diář už mám pár týdnů doma a nemůžu se dočkat ledna, až ho začnu naplno používat! Ten loňský byl na mě moc velký, tak jsem neskutečně ráda za tu letošní zmenšenou verzi, díky :)

  ReplyDelete
 4. Už se těším až budu moc používat váš diář ♥ je skvělý ♥ a moc vám přeji výhru v blogerce, zasloužíte si to! ♥
  Petra | www.mygoldenmind.blogspot.cz

  ReplyDelete

© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig