Krásnou středu! Středa = podcast. A tahle epizoda podcastu si rozhodně zasloužila zapátrání na externím harddisku a na blogu a vyhledání pár doplňujících fotek. S Niky jsme chtěly mluvit o životě v zahraničí obecně, ale hned jak jsme začaly, tak nám bylo jasné, že by to bylo na pěkně dlouho. Proto jsme se dneska zaměřily na naše pracovní stáže v Americe, a to především na můj pobyt na Work & Travel v Californii.

Já už jsem několikrát říkala, že to bylo jedno z mých nejlepších lét v životě a rozhodně si za tím stále stojím. Protože tolik zážitků a zkušeností bych nemohla získat nikde jinde. Pokud tedy váháte nad tím, jestli na work & travel vyrazit, rozhodně neváhejte a jeďte. Jo, a nenechte se odradit mými historkami. Já sama si zpětně myslím, že to tak být prostě mělo a rozhodně bych neměnila!

Už se asi nebudu víc rozepisovat... jestli vás toho zajímá víc, poslechněte si náš nový podcast, mrkněte na blog do kategorie USA, nebo si pusťte jedny z mých prvních vlogů, právě z Ameriky.


Podcast si můžete poslechnout taky na: SpotifyApple PodcastyGoogle PodcastyBuzzsprout


Jeden z prvních dní v Americe a pláž, na které jsme strávily celé léto - Huntington Beach!


Natálka = člověk, bez kterého bych nikdy na Work & Travel nejela!


Huntington Beach se přezdívá také Surf city USA, což nás hned nalákalo k tomu jet právě tam!


Josh! Náš zachránce a taky nejvíc pozitivní a akční člověk! Ujal se nás přes couchsurfing a postaral se o nás v těch úplných začátcích. No a jak jsem říkala v podcastu, provedl nás celým Disneylandem křížem krážem :D.


Naše nejlepší kola! Koupily jsme si ty nejlevnější a NEJROZTOMILEJŠÍ kola v celém Walmartu a jezdily na nich každý den úplně všude. Naučily jsme se balancovat i nákup - jednu obří tašku na každém řídítku :D.


Oslavily jsme 4th of July - Den nezávislosti! Velmi Americky!


Každé úterý jsme chodily na tacos, protože byla akce - Taco Tuesday - tacos za dolar!


Blbly jsme na pláži.


Chodily surfovat.


Jezdily na výlety!


Poprvé stály na paddleboardu.


Málem bych zapomněla na frozen bananas. Ty tam byly uplně všude místo zmrzliny/dezertu. Prostě zmrzlý banán na tyčce, v čokoládě a s posypkama... Je to fakt jednoduchý a dobrý!


Skoro celá naše partička na plachetnici.


Já s Anikou. S tou jsme potom bydlely dva měsíce v pokoji a trávily společně téměř veškerý čas ❤️.


Na koních!


Za to léto jsem pak byla jak černoch, jak jsem byla pořád na sluníčku :D.


Stavěly jsme hrady z písku.


Blbly ve vodě.


Potápěli se...


Zkoušely surfovat ve dvou :D.


Viděli rejnoky a další vodní živočichy.


A nemůžu ve článku vynechat ani náš stánek, ve kterém jsme pracovaly :D. Takže jestli někdy na pláži uvidíte tenhle stánek, rozhodně si v něm nic nedávejte...


Půjčovaly jsme i taková kola pro celou rodinu.


Ale výhled, ten stál za to!


Budeme moc rády, když nám dáte v komentářích vědět, jestli jste někdy taky na delší dobu žili někde v zahraničí a jaká byla ta vaše zkušenost!

5 komentářů

 1. Skvelá téma na článok aj podcast. :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 2. Ani jsem si neuvědomila, že vás sleduju už tak dlouho (stejně tak i Natt :D). Tenhle díl mě moc bavil a nejednou jsem se zasmála. Jste skvělý holky, vždycky mi to zlepší náladu a ještě se dozvim zajímavý informace :D

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj holky, dnešní díl byl super! Hodně jsem se nasmála a klidně bych si poslechla i další 2 hodiny. :D A nápad na další díl o vašem studiu na VŠ by byl fajn. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Luci,
  mně je teprve 12, ale moc bych v budoucích letech někam takhle vycestovat. Akorát mám obavy, že bych se nedomluvila. Moc mě inspirujete a jsem moc ráda, že natáčíte. Měla jsem možnost vás potkat a bylo to úplně skvělý. Jste moc milé a hodné. Už mám koupený váš diář a kuchařku.����

  OdpovědětVymazat
 5. Vaše podcasty mě hodně baví, tento byl moc zajímavý!!!
  Mám nápad na téma:Jak jste vy prožívaly vaší pubertu (je to takové osobnější , ale mě by to celkem zajímalo)

  OdpovědětVymazat